Zapisy na spacer badawczy - konsultacje społeczne dotyczące stworzenia założeń do koncepcji przebudowy ulicy Umultowskiej na odcinku od ulicy Krygowskiego do ulicy Ślazowej w Poznaniu

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że przystępujemy do procesu konsultacji społecznych dotyczących stworzenia założeń do koncepcji przebudowy ulicy Umultowskiej na odcinku od ulicy Krygowskiego do ulicy Ślazowej w Poznaniu.

I etapem konsultacji będzie spacer badawczy, którego celem jest zbadanie bliskiej Państwu przestrzeni konsultowanego odcinka ulicy Umultowskiej, określenia konkretnych miejsc i elementów wymagających zdiagnozowania. Poprzez te formę spotkania chcielibyśmy również poznać Państwa odczucia, oczekiwania oraz potrzeby związane z różnymi aspektami poddanej wspólnemu badaniu przestrzeni. W spacerze udział wezmą przedstawiciele Zarządu Dróg Miejskich w Poznaniu.

W planowanym spacerze badawczym będzie można wziąć udział w dwóch terminach do wyboru: we wtorek, 5 czerwca 2018 r. lub w czwartek, 7 czerwca 2018 r. o godzinie 17.30.

UWAGA! BRAK JUŻ WOLNYCH MIEJSC NA WTORKOWY TERMIN SPACERU BADAWCZEGO (5 CZERWCA 2018 R.)

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ZAPISYWANIA SIĘ NA CZWARTEK, 7 CZERWCA 2018 R.!

By zapewnić Państwu jak największy komfort uczestniczenia w tym spotkaniu i jego konstruktywny charakter, zakładany czas spaceru to około 1,5 godziny, a liczba uczestników jednego spotkania to maksymalnie 20 osób.

Dlatego też zapraszamy do zapisywania się drogą mailowa na adres: konsultacje@um.poznan.pl do piątku, 1 czerwca 2018 r. W mailu prosimy o podanie wybranej przez siebie daty spaceru oraz imienia i nazwiska i numeru telefonu kontaktowego.

Uwaga! Warunkiem uczestniczenia w spacerze badawczym będzie dokonanie odpowiedniego zgłoszenia na wyżej podany e-mail. O wpisaniu na dany termin decyduje kolejność zgłoszeń! Potwierdzenie oraz informację w przypadku braku miejsc bedziemy do Państwa wysyłać zwrotnie niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia. W przypadku większej liczby chętnych przewidujemy zorganizowanie spotkania w dodatkowym terminie.

Mamy nadzieje, że przeprowadzenie spaceru badawczego pozwoli nam trafnie zdiagnozować funkcje badanej przestrzeni odcinka ulicy Umultowskiej, bazując na bezpośrednim doświadczeniu tego miejsca wspólnie z Państwem i zbierając bezpośrednio od Państwa pomysły na jej ulepszenie.

Serdecznie zapraszamy do zapisywana się wybrane terminy spacerów i do udziału w konsultacjach!

Kontakt: konsultacje@um.poznan.pl, tel. 61 878 15 34, 61 878 50 95, 61 878 15 03

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Wybierz poniżej kolejną, żeby czytać dalej