Integracja Poznańskiej Karty Rodziny Dużej z Ogólnopolską Kartą Dużej Rodziny

Od 1 stycznia 2018 zniżki oraz ulgi, dostępne w ramach Poznańskiej Karty Rodziny Dużej, dostępne będą po okazaniu jedynie Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny z kodem terytorialnym miasta Poznania 3064011.

Zmiana PKRD na OKDR_
Zmiana PKRD na OKDR

Dotychczasowy identyfikator Poznańskiej Karty Rodziny Dużej w postaci plastikowej karty, zachowa swoją ważność do dnia 31 grudnia 2017 roku - zgodnie z informacją umieszczoną na karcie. Natomiast od dnia 1 stycznia 2018 roku uprawnienia wynikające z poznańskiego programu będą dostępne jedynie po okazaniu Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny, na której widnieje kod terytorialny miasta Poznania 3064011.

Osoby, które chciałyby korzystać od nowego roku z uprawnień wynikających z poznańskiego programu dla rodzin wielodzietnych, a nie posiadają Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny, powinny złożyć stosowny wniosek w Poznańskim Centrum Świadczeń. Posiadacze ważnej Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny nie muszą składać żadnego wniosku. W takim przypadku uprawnienia wynikające z poznańskiego programu zostaną im przyporządkowane automatycznie.

Przypominamy równoczesnie, że zmianie nie ulegają zasady korzystania z Wielkopolskiej Karty Rodziny Dużej.

Katalog partnerów poszczególnych kart, którzy oferują ich posiadaczom zniżki i ulgi, znaleźć można pod poniższymi linkami:

W przypadku pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt z linią miasta POZnan*KONTAKT tel. 61 646 33 44.