POZnan*KONTAKT u Łejerów

W miniony czwartek pracownicy Biura POZnan*KONTAKT mieli wyjątkową okazję gościć w Szkołe Podstawowej nr 83, będącej częścią Zespołu Szkół nr 4 im. Emilii Waśniowskiej w Poznaniu. W styczniu uczniowie podstawówki, popularnie zwanej "Łejerami", złożyli wizytę w naszym Biurze. Tym razem, dzieci wcieliły się w rolę gospodarzy i mogliśmy z bliska przyjrzeć się życiu ich szkoły.

POZnan*KONTAKT u_Łejerów
POZnan*KONTAKT u Łejerów

Gospodarzami spotkania były dzieci z trzeciej klasy podstawówki. Młodzi uczniowie zaprezentowali między innymi swoje własne i niezwykle oryginalne narzędzie komunikacji - tak zwany "Rurofon". Mogliśmy również usłyszeć kilka piosenek, będących częścią przebogatego repertuaru, prezentowanego zwykle przez najmłodszych adeptów sztuki teatralnej w czasie odgrywanych przez nich przedstawień. Opiekę nad małymi artystami sprawowała Pani Dominika Olejniczak.

Na koniec spotkania, w ramach rewanżu, pracownicy Biura POZnan*KONTAKT odpowiedzieli na szereg interesujących pytań. Dzieci chciały dowiedzieć się co jest najtrudniejszego w pracy w miejskim call center, na czym polega praca konsultanta oraz czy z pomocy naszego Biura korzystają również Klienci obcojęzyczni. Mamy nadzieję, że udzielone przez nas odpowiedzi, choć w części zaspokoiły ogromną ciekawość dzieciaków.

Dzieciom i opiekunom uczestniczącym w spotkaniu, dziękujemy za ciepłe przyjęcie i gościnę!

Wszystkich wychowawców, którzy chcieliby przybliżyć swoim podopiecznym pracę miejskiego call center, zachęcamy do kontaktu z Biurem POZnan*KONTAKT. Jesteśmy zawsze otwarci na wszelkie formy współpracy z poznańskimi szkołami i chętnie podzielimy się naszymi doświadczeniami związanymi z pracą. Zgłoszenia przyjmujemy pod numerem telefonu - 61 646 33 44 lub pod adresem mailowym: poznan_kontakt@um.poznan.pl