Sukces na II Spartakiadzie Samorządowej!

W dniach 25 - 27 sierpnia 2017 roku pracownicy Urzędu Miasta Poznania uczestniczyli w II Spartakiadzie Samorządowej. W tym roku zawody sportowe rozgrywane były w 16 konkurencjach. Biuro Poznań Kontakt reprezentował Pan Piotr Cichowski, nasz kolega i doświadczony konsultant linii miasta.

II Spartakiada Samorządowa - I_miejsce w kategorii Badminton
II Spartakiada Samorządowa - I miejsce w kategorii Badminton

Pan Piotr wystartował w trzech konkurencjach indywidualnych (tenisie stołowym, speedmintonie i badmintonie) oraz w dwóch drużynowych (ringo, siatkówka plażowa). Miło nam poinformować, że w badmintonie Pan Piotr zdobył I miejsce. W nagrodę otrzymał oczywiście medal oraz pamiątkową koszulkę z logiem wydarzenia sportowego.

- Zdobycie medalu cieszy tym bardziej że poziom uczestników II Spartakiady Samorządowej był wyższy niż w roku poprzednim. Zawodnicy dali z siebie wszystko, dzięki czemu rywalizacja była interesująca do samego końca, a atmosfera godna zawodów tej rangi. Mam nadzieję że w kolejnym roku również będę mógł wystąpić w barwach Poznania aby godnie reprezentować nasze Miasto - mówi Piotr Cichowski - konsultant w miejskiej infolinii POZnan*KONTAKT.

Warto dodać, że w sumie pracownicy Urzędu Miasta Poznania zgromadzili ponad 30 medali. Wszystkim uhonorowanym sportowcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.