Zmiany w organizacji ruchu w związku z przebudową ul. Św. Marcin.

W nocy z 2 na 3 września rozpocznie się I etap "Projektu Centrum", którego celem jest rewitalizacja poznańskiego śródmieścia. Wszystkim pasażerom transportu publicznego przypominamy, że wraz z rozpoczęciem przebudowy ul. Św. Marcin, ZTM wprowadza zmiany w rozkładzie jazdy ruchu tramwajowego. Utrudnienia związane z przebudową śródmieścia dotyczyć będą także kierowców.

Remont_ul. Św. Marcin
Remont ul. Św. Marcin

Przypominamy, że wraz z rozpoczęciem prac rewitalizacyjnych na ul. Św. Marcin, zaplanowano również remont zwrotnicy na skrzyżowaniu ulic 27 Grudnia i Gwarnej. Ma on potrwać dwa tygodnie i zakończyć się w poniedziałek 18 września 2017 r.

Z pewnością dobrą wiadomością dla pasażerów jest fakt, że 3 września oddana do użytku dla ruchu tramwajowego zostanie ul. Królowej Jadwigi, na której w okresie wakacyjnym prowadzone były prace torowo sieciowe i infrastrukturalne. Oznacza to, że autobusowa linia zastępcza "za tramwaj" T6 zostanie zlikwidowana i od najbliższej niedzieli nie będzie funkcjonować.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi zmianami w kursowaniu transportu publicznego - tutaj.

Przypominamy również, że podróż komunikacją miejską, z uwzględnieniem wprowadzonych przez ZTM zmian w rozkładzie jazdy, pomagają zaplanować konsultanci miejskiej infolinii POZnan*KONTAKT.

Wystarczy zadzwonić pod numer - 61 646 33 44.

Czekamy na Państwa telefony!