Grant Thornton wzmocniony przez zespół F5 Konsulting - Partnerem Merytorycznym Konkursu!
 

Grant Thornton wzmocniony przez zespół F5 Konsulting - Partnerem Merytorycznym Konkursu!

Jest nam miło poinformować, iż od 2018 roku - w kolejnej XV edycji Konkursu, rolę Partnera Merytorycznego, pełni firma Grant Thornton, która od 01 września 2017 roku połączyła swój potencjał z potencjałem firmy F5 Konsulting.

Bardzo sobie cenimy dotychczasowe zaangażowanie F5 Konsulting przy organizacji kolejnych edycji Konkursu, które trwało nieprzerwanie od 2007r.

Pomoc przy weryfikacji kryteriów oceny wniosków, zasad kwalifikacji uczestników oraz oceny firm ubiegających się o tytuł Laureata, była nieocenionym wsparciem merytorycznym dla organizatorów Konkursu.

Wzorem minionych lat, w celu zapewnienia rzetelnej, profesjonalnej i obiektywnej oceny podmiotów gospodarczych, organizatorzy zaprosili zespół ekspertów do współpracy przy organizacji Konkursu, a także do udziału w pracach Kapituły kolejnej kadencji.

czytaj więcej
Poznański Lider Przedsiębiorczości - Partner Merytoryczny
 

Poznański Lider Przedsiębiorczości - Partner Merytoryczny

28 lutego 2017 roku zakończyła się rekrutacja wniosków do XIV edycji Konkursu o tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości.

Wszystkim wnioskodawcom serdecznie dziękujemy!!!

Lauretaów Konkursu poznamy podczas Gali Finałowej, która odbędzie się 26 kwietnia br. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Gala organizowana jest w ramach VII edycji Dni Przedsiębiorczości Poznań.

A teraz nasz partner merytoryczny - F5 Konsulting, zabiera się do pracy, aby wyłonić LIDERÓW.

czytaj więcej
Strona 1 2 4