28 lutego 2019 roku zakończyła się rekrutacja wniosków do XVI edycji Konkursu

Nasz partner merytoryczny - firma Grant Thornton, zabiera się do pracy.

Grant Thornton
Grant Thornton

Wnioski aplikacyjne do Konkursu o tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości są weryfikowane przez wieloletniego Partnera Merytorycznego - firmę Grant Thornton, która dokona oceny merytorycznej wszystkich zgłoszeń konkursowych.

W połowie kwietnia zbierze się Kapituła Konkursu, która wyłoni tegorocznych Laureatów - Liderów i wyróżnionych.

Ostateczne wyniki, poznamy podczas uroczystej Gali Finałowej, która odbędzie się w dniu 8 maja br. na terenie MTP, która już po raz kolejny, organizowana jest w ramach IX edycji Dni Przedsiębiorczości Poznań

Laureaci otrzymają oficjalne tytuły "Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości", którymi będą mogli się posługiwać przez okres 3 lat od momentu ich uzyskania. 

Zostaną również rozdane nagrody i wyróżnienia - oprócz prestiżowego tytułu i wyróżnienia Laureaci otrzymają także nagrody ufundowane przez sponsorów nagród dodatkowych > więcej o nagrodach.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim firmom, które zgłosiły się do udziału w naszym Konkursie.

Już po wstępnej weryfikacji formalnej, jesteśmy dumni, że tylu ambitnych przedsiębiorców i tak wiele ciekawych projektów trafi pod ocenę merytoryczną - gratulujemy wszystkim uczestnikom, ponieważ każde ze zgłoszeń zasługuje na wyróżnienie i uznanie.

Już teraz, gorąco zachęcamy do zgłaszania swojego udziału za rok, w kolejnej edycji Konkursu!