Grupa TENSE otwiera oddział w Bydgoszczy

Grupa Tense podczas XIII edycji konkursu otrzymała tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości w kategorii mały przedsiębiorca.

Grupa TENSE
Grupa TENSE

Poznańska firma Grupa TENSE Sp. z o.o. Spółka komandytowa, Partner Google, otwiera swój oddział w Bydgoszczy. Agencja marketingu internetowego zajmująca się głównie pozycjonowaniem i marketingiem w sieci, w tym mediami społecznościowymi, marketingiem szeptanym i contentem, dynamicznie się rozwija. W ostatnim czasie w ramach Grupy pojawiła się nowa spółka, TENSE App sp. z o.o., specjalizująca się w projektowaniu stron i aplikacji internetowych, a teraz postawili na rozwój również poza granicami rodzinnego miasta. Ten rok okazał się dla firmy niezwykle owocny - nie tylko ze względu na nowo otwarte oddziały, ale również dzięki wyróżnieniom i nagrodom - na początku tego roku Grupa TENSE została uhonorowana tytułem Lidera Przedsiębiorczości w kategorii Mały Przedsiębiorca, następnie spółka trafiła do programu Google Rising Stars, wspierającego rozwój najbardziej perspektywicznych agencji SEM w Polsce, a w październiku znalazła się w rankingu Deloitte 50 najszybciej rozwijających się firm innowacyjnych technologicznie w Europie Środkowej.

Grupa TENSE została wzmocniona o nowy pion doradców klienta biznesowego działających w Bydgoszczy. To zespół wykwalifikowanych specjalistów zajmujących się przed- i posprzedażową opieką klienta oraz doradztwem w zakresie przygotowania strategii rozwoju biznesu w sieci. Dział stale się rozwija, niedawno pod skrzydła Team Leadera zespołu ds. sprzedaży, Magdaleny Kuc, trafili kolejni doradcy, a w chwili obecnej trwa rekrutacja na stanowisko Asystenta ds. Sprzedaży i Administracji.

W gronie swoich pracowników Grupa TENSE chętnie wita osoby, dla których szeroko pojęty Internet, od pozycjonowania, przez tworzenie i modyfikacje stron, po e-marketing, nie ma tajemnic; ludzi ambitnych, pracowitych, zorientowanych na progres, dorównujący tempu rozwoju firmy. Nowe perspektywy czekają - od teraz w Poznaniu i w Bydgoszczy!

Życzymy dalszych sukcesów i rozwoju firmy!

Więcej informacji:

www.grupa-tense.pl

Kontakt dla mediów:

Marta Więcław

marta.wieclaw@grupatense.pl

tel. 790 557 661