Posiedzenie Kapituły Konkursowej - Laureaci i wyróżnione firmy wybrane!

W dniu wczorajszym, w siedzibie Urzędu Miasta Poznania odbyło się posiedzenie Kapituły Konkursowej XIV edycji Konkursu o tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości.

kapituła
kapituła

Spotkaniu przewodniczył p. Jędrzej Solarski - Zastępca Prezydenta Miasta Poznania, który w zastępstwie Prezydenta Poznania, pełni funkcję Przewodniczącego Kapituły w tegorocznej edycji Konkursu.

Wraz z Zastępcą Przewodniczącego KK - p. Tomaszem Łubińskim Wicestarostą Poznańskim oraz 9 członkami Kapituły, w której składzie zasiadają przedstawiciele lokalnych organizacji gospodarczych, naukowych i finansowych, dokonano wyboru 4 Laureatów, którym przyznano tytuły Lidera - w każdej z kategorii tj. mikro, mały i średni przedsiębiorca oraz w kategorii startup.

Ponadto, członkowie Kapituły przyznali wyróżnienia.

Dokonanie wyboru Laureatów i wyróżnionych w Konkursie, już po raz kolejny było możliwe dzięki wsparciu udzielonemu przez Partnera Merytorycznego Konkursu - Firmie F5 Konsulting Sp. z o.o., której eksperci dokonali szczególowej oceny zgłoszeń oraz przeprowadzonego audytowi wśród finalistów.

Oficjalne wyniki XIV edycji zostaną ogłoszone podczas uroczystej Gali Finałowej, która odbędzie się w dniu 26 kwietnia 2017 o godz. 19.00 - podczas kolejnej już edycji Poznańskich Dni Przedsiębiorczości.

Już dziś, wszystkich chętnych zapraszamy do zapoznania się z bogatym programem wydarzeń Poznańskich Dni Przedsiębiorczości, a także do czynnego udziału.

Zobacz także