Posiedzenie Kapituły Konkursowej - Laureaci i wyróżnione firmy wybrane!

W dniu dzisiejszym, w siedzibie Urzędu Miasta Poznania odbyło się posiedzenie Kapituły Konkursowej XVI edycji Konkursu o tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości.

Kapituła konkursu PLP
Kapituła konkursu PLP

Spotkaniu przewodniczyła Katarzyna Kierzek-Koperska zastępczyni Prezydenta Poznania, która w zastępstwie Prezydenta Miasta Poznania, pełni funkcję Przewodniczącego Kapituły w tegorocznej edycji Konkursu.

Wraz z Zastępcą Przewodniczącego Kapituły Konkursu - Janem Grabkowskim Starostą Poznańskim oraz 9 członkami Kapituły, w której składzie zasiadają przedstawiciele lokalnych organizacji gospodarczych, naukowych i finansowych, dokonano wyboru 4 Laureatów, którym przyznano tytuły Lidera - w każdej z kategorii tj. mikro, mały i średni przedsiębiorca oraz w kategorii startup.

Ponadto, członkowie Kapituły przyznali wyróżnienia.

Dokonanie wyboru Laureatów i wyróżnionych w Konkursie, już po raz kolejny było możliwe dzięki wsparciu udzielonemu przez Partnera Merytorycznego Konkursu - Firmie Grant Thornton, której eksperci dokonali szczególowej oceny zgłoszeń oraz przeprowadzonego audytowi wśród finalistów.

Oficjalne wyniki XVI edycji zostaną ogłoszone podczas uroczystej Gali Finałowej, która odbędzie się w dniu 8 maja 2019 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich - podczas kolejnej już edycji Dni Przedsiębiorczości Poznań.

Już dziś, wszystkich chętnych zapraszamy do zapoznania się z bogatym programem wydarzeń Dni Przedsiębiorczości, a także do czynnego udziału.