Znamy zwycięzców XI edycji konkursu!

Gala XI edycji konkursu o tytuł "Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości" za nami. Tym razem spotkanie z przedsiębiorcami ubiegającymi się o przyznanie tytułu laureata odbyło się 7 maja 2014 r., w "Iglicy" na terenie MTP w Poznaniu. Nagrody wręczono najlepszym firmom w czterech kategoriach: średnich, małych, mikroprzedsiębiorstw oraz po raz pierwszy "Startup".

Na etapie wstępnym zainteresowanie udziałem w tegorocznej edycji wyraziło blisko 100 firm. Do drugiego etapu zakwalifikowano 52 przedsiębiorstwa, których dane podlegały wnikliwej i profesjonalnej ocenie partnera merytorycznego konkursu - firmy F5 Konsulting Sp. z o.o.

fot
fot

Najlepsze w poszczególnych kategoriach firmy otrzymały tytuł "Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości" oraz karnety uprawniające do produkcji i emisji telewizyjnej profesjonalnych prezentacji biznesowych.

W kategorii "Startup" zwyciężyła firma GLIP Sp. z o.o., a wyróżnienia wręczono następującym przedsiębiorstwom: Future Synthesis Sp. z o.o., Big Data Management Sp. z o.o., Qpony.pl Sp. z o.o. oraz Pentesters Sp. z o.o.

Liderem w kategorii "Mikroprzedsiębiorca" została firma Apollogic Sp. z o.o. Ponadto w tej kategorii wyróżnienia otrzymali Airoptic Sp. z o.o., Laboratorium Diagnostyki Molekularnej GenMed Sp.J., Mergers Net Sp. z o.o. oraz Grupa Tense Sp. z o.o.

W kategorii - "Mały Przedsiębiorca" zwycięzcą została spółka Currency One S.A., a wyróżnienia otrzymali: Inter Mark Group Sp. z o.o., Technika Spawalnicza Sp. z o.o., VMR Studio Sp. z o.o., a także Lumo Technika Grzewcza Sp. z o.o..

Laureatem w kategorii "Średni Przedsiębiorca" została spółka Polychem Systems z Poznania. Wyróżnieniami Kapituła uhonorowała firmy: Cognifide Polska Sp. z o.o., Poznańskie Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o.o., Fabryka Armatur Swarzędz Sp. z o.o. oraz Fabryka Mebli Biurowych MARO Sp. z o.o.

Laureaci każdej z czterech kategorii otrzymali nagrody dodatkowe ufundowane przez Członków Kapituły.

Międzynarodowe Targi Poznańskie zaproponowały najlepszym firmom bezpłatne stoisko targowe o powierzchni 6 m2, na wybranej imprezie targowej.

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu ufundował studia podyplomowe - po jednym miejscu dla każdego z laureatów, natomiast PKO Bank Polski S.A. zwycięzcom przekazał nagrody pieniężne.

Wybrane firmy otrzymały także nagrody dodatkowe, na które złożyły się specjalistyczne warsztaty z zakresu budowania marki przedsiębiorstwa Grupa Fresh Communications Experts oraz pakiety biurowe Bee Office ufundowane przez BeeCluster.