Dodaj obiekt - Wyróżniony w kategorii "Mały Przedsiębiorca"

R&C UNION Spółka Akcyjna

Opis

R&C Union S.A. jest właścicielem trzech marek znajdujących się w największych miastach Polski:

  • marki Sioux

    , pod którą działają restauracje,

  • marki Lizard King

    , pod której nazwą funkcjonują kluby muzyczne,

  • marką Fever,

    pod którą działają kluby muzyczne-restauracje.

Spółka jest właścicielem wszystkich restauracji i klubów, a jej działalność opiera się na zasadach franszyzy. RC Union zajmuje się zarówno organizacją rozwoju sieci lokali, jak i zarządzaniem oraz kontrolą poszczególnych placówek. Spółka jest notowana na rynku NewConnect.

Zarówno lokale Lizard King, Fever jak i Sioux charakteryzują się niepowtarzalnym wystrojem wnętrza oraz stworzoną tam atmosferą. Każda z restauracji Sioux ma swoje indywidualne i charakterystyczne cechy wystroju, który jest dopełnieniem wyśmienitej i bogatej propozycji menu restauracji Sioux, ale jakże ważnym i wyjątkowym.

Z drugiej strony mamy do czynienia z ascetycznym stylem lokali sygnowanych logo Lizard King, gdzie pierwsze skrzypce odgrywa muzyka, przepełniająca surowe rockendrolowo-bluesowe wnętrza. Ascetyczny, industrialny styl klubu Lizard King podkreślają widoczne elementy architektoniczne lokalu, jak fragmenty instalacji czy surowe ceglane części ścian. Niepowtarzalna atmosfera klubu Lizard King zaprocentowały pierwszym miejscem w rankingu opiniotwórczego czasopisma Newsweek za najlepszy klimat i wystrój.

Fever to połączenie restauracji i klubu muzycznego. Wnętrza lokalu stylizowane są na lata '70-te, ale nie te znane w Polsce z czasów PRL-u, lecz pełne kolorów, wyszukanych kształtów i materii, ciekawych mebli, lamp oraz elementów dekoracyjnych.

Na długo w pamięci pozostają usłyszane w klubach Lizard King i  Fever dźwięki i melodie, do których chce się nieustannie wracać, podobnie jak do smaków poznanych w restauracjach Sioux.

Wróć do listy