VII Poznański Dzień Organizacji Pozarządowych

Tegoroczne święto organizacji pozarządowych, odbędzie 16 września 2017 roku na Placu Wolności w Poznaniu. W godzinach 10.00 - 17.00 zapraszamy na:

  • Spotkania z przedstawicielami ponad 70 lokalnych organizacji pozarządowych - będą mogli Państwo dowiedzieć się, jakie usługi oferują organizacje, jak można skorzystać z pomocy specjalistów w nich pracujących.
  • Występy artystyczne, wokalne, pokazy i wspólną zabawę - na płycie Placu, podopieczni, członkowie, sympatycy poznańskich organizacji pozarządowych podzielą się z Pańswem swoim talentem. To będzie uczta dla ciała i ducha.
  • Zapozanie z ogrodem sensorycznym, pokazującym jak doświadczają świata osoby niewidzące.
  • Zajęcia organizowane w Strefach Tematycznych. STREFA KSZTAŁCENIA/EDUKACJI skupi działania związane z edukacją i kształceniem, niezależnymi od wieku. Zaangażowanie w nią organizacje zaproszą na wydarzenia, konkursy, warsztaty i porady w różnorodnych obszarach tematycznych.  STREFA DZIECKA dedykowana jest najmłodszym uczestnikom Dnia Organizacji. Zapraszamy na animacje, zabawy, warsztaty wszystkie chętne dzieciaki odwiedzające Plac Wolności 16 września. 
  • Quizy, gry, miniwarsztaty, konsultacje, badania organizowane przez organizacje pozarządowe na stoiskach. Podczas Dnia pojawi się także Słuchobus (w którym można będzie zbadać słuch) oraz Krwiobus (gdzie można będzie honorowo oddać krew).

Zapraszamy na tegoroczne Wydarzenie!