Zimowy konkurs fotograficzny rzeźby lodowej

 Trwa konkurs na najlepsze zdjęcie rzeźby lodowej.

Wielkie rzeźbienie w lodzie rozpoczęło się w sobotę. Tego dnia wszystko odbywało się na scenie głównej, gdzie tak jak w ubiegłym roku oprócz kunsztu liczył się również czas wykonania rzeźby. Ci, którzy obserwowali te zmagania podczas ostatniej edycji Festiwalu wiedzą, że nie jest to zadanie proste. Rzeźbieniu towarzyszą chwilami niezwykłe emocje, bo lód nie zawsze jest posłuszny.

Drugiego dnia, a więc w niedzielę, wszyscy rzeźbiarze pojawili się na swoich stanowiskach już przed południem. Pracowali przez cały dzień na platformach ustawionych na Starym Rynku.

Jeśli pogoda nie popsuje szyków, rzeźby będzie można oglądać przez mniej więcej tydzień.

Na konkurs wpłynęło już bardzo wiele zdjęć przedstawiających rzeźbiarzy przy pracy. My nadal zachęcamy do fotografowania gotowych prac. Czekamy na Wasze zdjęcia z tegorocznego Festiwalu Rzeźby Lodowej do końca niedzieli 16 grudnia. Należy je publikować w grudniowej galerii City of play na www.fotoportal.poznan.pl. Każde zgłoszone zdjęcie prosimy podpisać VII Międzynarodowy Festiwal Rzeźby Lodowej.

Autorzy dwóch najlepszych zdaniem jury prac otrzymają nagrody, które będą okazją do zrobienia kolejnych ciekawych fotografii. Nagrodą będą 2-osobowe wejściówki na Nocne zwiedzanie CK Zamek - jego starej i nowej części! Ta niezwykła wycieczka odbędzie się w piątek 21 grudnia o godzinie 21:00. Dodatkowo zwycięzcy naszego konkursu otrzymają bony na zakupy w sklepie Cyfrowe.pl.

Aby dodać zdjęcia kliknij tutaj. By brać udział w konkursie trzeba mieć konto na FotoPortalu miasta Poznania. Dzięki temu możecie dodawać swoje zdjęcia i co miesiąc mieć szansę na nagrody!

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Wybierz poniżej kolejną, żeby czytać dalej