Klub Kobiet Przedsiębiorczych Sp. z o.o.

Klub Kobiet Przedsiębiorczych Sp. z o.o.
ul. Gołębia 3/4
61-834 Poznań
tel. +48 507 149 142
klubkp@klubkp.pl
www.klubkp.pl
www.facebook.com/KlubKobietPrzedsiebiorczych

Klub Kobiet Przedsiębiorczych powstał z myślą o kobietach przedsiębiorczych. Jest to platforma wymiany biznesowej i ideowej dla kobiet prowadzących własną działalność gospodarczą oraz tych piastujących decyzyjne stanowiska w rozmaitych firmach. Działania Klubu Kobiet Przedsiębiorczych służą zarówno wspieraniu postaw przedsiębiorczości wśród kobiet, poszukiwaniu nowych partnerów biznesowych, jak również promocji pozytywnych wzorców na zewnątrz.

Główną ideą Klubu Kobiet Przedsiębiorczych jest promowanie przedsiębiorczości jako nowego stylu życia wśród kobiet, a także rozwój firm prowadzonych przez kobiety. Staramy się promować i zachęcać do rozwoju usług wspomagających przedsiębiorcze kobiety by ułatwić  im utrzymanie równowagi między pracą i życiem rodzinnym. Uważamy, że kobiety są predysponowane  do tego by prowadzić prężnie działające firmy i tym samym stwarzać nowe miejsca pracy, dlatego wspieramy je w kierunku wzrostu konkurencyjności ich małych i średnich przedsiębiorstw. Popularyzujemy dobre praktyki i prezentujemy przykłady kobiet - przedsiębiorców, które osiągnęły sukces zawodowy. Wspieramy oraz inspirujemy kobiety, które chcą zwiększyć efektywność ekonomiczną swojej firmy i budować własnej marki poprzez niekonwencjonalne rozwiązania i ciekawe pomysły.

Od 2008 r. Klub Kobiet Przedsiębiorczych realizuje swoje działania w formie comiesięcznych spotkań. Na każdym spotkaniu kobiety przedsiębiorcze szkolą się i doskonalą swoje  umiejętności przydatne w prowadzeniu firm. Spotkania zawsze odbywają się w wyjątkowych miejscach, z interesującymi gośćmi, ciekawą tematyką i w inspirującej atmosferze.

Klub działa w następujących przestrzeniach:

-  Spotkania Klubu Kobiet Przedsiębiorczych (organizowane w wybraną środę raz w miesiącu).

-    Lunche Biznesowe Kobiet Przedsiębiorczych (organizowane w wybrany wtorek raz w miesiącu).

-  partnerstwo w innych wydarzeniach, konferencjach o zasięgu lokalnym oraz ogólnopolskim.

-    strona  internetowa i media społecznościowe, których celem jest ułatwienie komunikacji członkiniom klubu.

-  współpraca partnerska z różnymi firmami i instytucjami oferujące specjalne oferty dla Członkiń.

Klub Kobiet Przedsiębiorczych powstał w kwietniu 2008 roku. Od 2008 roku do czerwca 2016 roku odbyło się już 79 spotkań. Wysłuchałyśmy już 79 różnych prelegentów. W 2015 roku liczyłyśmy ponad 400 członkiń. W naszej bazie jest ponad 1300 osób, w tym 80 % to właścicielki mikro i małych przedsiębiorstw, 20 % to przedstawicielki korporacji. W 2015 roku współpracuje z nami ponad 32 Partnerów Biznesowych.