Coaching
 

Coaching

Miasto Poznań i Pani Agnieszka Śliwka z Studio Marki Brandsoul zapraszają na bezpłatne sesje coachingowe. Zapraszamy przedsiębiorców oraz osoby rozważające rozpoczęcie własnej działalności do skorzystania ze wsparcia w realizacji celów i określenia ich kierunku za pośrednictwem sesji coachingowej.

czytaj więcej
Dotacje na działalność gospodarczą: "Raz, dwa, trzy - firma i Ty"
 

Dotacje na działalność gospodarczą: "Raz, dwa, trzy - firma i Ty"

Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o. realizuje projekt:

"Raz, dwa, trzy - firma i Ty"

w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 - 2020,

Oś Priorytetowa 6 RYNEK PRACY,

Działanie 6.3 Samozatrudnienie i przedsiębiorczość,

Poddziałanie 6.3.1 Samozatrudnienie i przedsiębiorczość

czytaj więcej
Bezpłatne doradztwo podatkowe
 

Bezpłatne doradztwo podatkowe

Miasto Poznań i Wielkopolski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych zapraszają na bezpłatne dyżury doradców podatkowych dla przyszłych i obecnych przedsiębiorców.

czytaj więcej
GAZELE BIZNESU 2018
 

GAZELE BIZNESU 2018

"Gazele Biznesu" to najpopularniejsze i najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm.  Projekt realizowany jest przez dziennik "Puls Biznesu", nieprzerwanie od 2000 roku. Aby otrzymać tytuł firma musi przez trzy lata z rzędu zwiększać obroty i osiągać zysk. Szczegółowe kryteria tegorocznej edycji rankingu można znaleźć TUTAJ. Weryfikacją danych zgłoszonych przez przedsiębiorców zajmują się analitycy wywiadowni gospodarczej Coface Poland. Zespół ekspertów weryfikuje także firmy uhonorowane tytułem Gazeli w minionych latach. Ta precyzyjna analiza i poszukiwanie najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w segmencie MSP czyni ranking wyjątkowym wśród innych zestawień tego typu.

czytaj więcej
Zasady sporządzania biznesplanu
 

Zasady sporządzania biznesplanu

Urząd Miasta Poznania zaprasza na bezpłatne szkolenie pt. "Zasady sporządzania biznesplanu". Szkolenie adresowane jest do osób planujących podjęcie własnej działalności gospodarczej oraz funkcjonujących już na rynku przedsiębiorców.

czytaj więcej
Strona 1 2 135