Bezpłatne doradztwo w zakresie biznesplanu

Urząd Miasta Poznania i Pani Beata Zięba z Mikrobiznes na maksa zapraszają na bezpłatne doradztwo w zakresie biznesplanu. Doradztwo skierowane jest do osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz przedsiębiorców.

.
Bezpłatne doradztwo w zakresie biznesplanu

Zakres doradztwa:

  • Analiza modelu biznesowego
  • Konsultacje dot. Biznesplanu
  • Tworzenie strategii marketingowej
  • Budowanie wizerunku firmy
  • Przygotowanie do rozmów biznesowych
  • Analiza rynku, analiza konkurencji
  • Źródła finansowania działalności gospodarczej

Termin: 22 października 2018 r.

Godz: 13.00 -17.00 

Miejsce: Urząd Miasta Poznania, Wydział Działalności Gospodarczej i Rolnictwa, ul. 28 czerwca 1956 r. nr 404

Mikrobiznes na maksa  to wspólny projekt właścicielek firm Get Better i Migna. Jego celem jest wspieranie rozwoju przedsiębiorczości poprzez pomoc w nawiązywaniu kontaktów biznesowych, szkolenia rozwojowe, wymianę informacji wśród przedsiębiorców, propagowanie informacji o ciekawych wydarzeniach i inicjatywach dla sektora MSP. Projekt powstał z pasji ale także z niezwykłej aktywności i chęci dzielenia się z innymi wiedzą, doświadczeniami. W swoje działania Mikrobiznes na maksa angażuje wiele grup społecznych: uczniów, studentów, a także nauczycieli szkolnych i akademickich, przedsiębiorców, osoby pracujące i poszukujące zatrudnienia i wszystkich tych, którzy zainteresowani są zmianą swojego życia. W ramach projektu realizowane są warsztaty, szkolenia, dotyczące kształtowania postaw, rozwijania kompetencji, prowadzone jest doradztwo zarówno zawodowe, karierowe oraz dla mikro i małych firm. Mikrobiznes na maksa inicjuje ciekawe wydarzenia w obszarze edukacji i przedsiębiorczości.

Beata Zięba właścicielka firmy Get Better - socjolog, doradca zawodowy i trener biznesu. Współpracuje jako szkoleniowiec, wykładowca, konsultant z uczelniami wyższymi, firmami szkoleniowymi oraz instytucjami rynku pracy. Prowadzi szkolenia  w zakresie umiejętności osobistych i kompetencji menadżerskich. Zajmuje się także doradztwem karierowym i biznesowym.  m.in. w zakresie tworzenia strategii firm, budowania strategii marketingowych, budowania sieci trwałych kontaktów biznesowych, tworzenia standardów obsługi klienta, wdrażania koncepcji Flexicurity oraz w zakresie selekcji i rekrutacji pracowników. Wspiera inicjatywy promujące przedsiębiorczość. Jest laureatką plebiscytu Kobieta Przedsiębiorcza Poznań

Na doradztwo obowiązują zapisy. Zainteresowane osoby proszone są o kontakt i rejestrację:

  • e-mailowo: ods@um.poznan.pl
  • telefonicznie: (61) 878 49 56, (61) 878 47 95