Coaching

Miasto Poznań i Pani Agnieszka Śliwka z Studio Marki Brandsoul zapraszają na bezpłatne sesje coachingowe. Zapraszamy przedsiębiorców oraz osoby rozważające rozpoczęcie własnej działalności do skorzystania ze wsparcia w realizacji celów i określenia ich kierunku za pośrednictwem sesji coachingowej.

.
Coaching

Coaching pomaga określać swoje rzeczywiste cele i pragnienia, wspiera rozwój i doskonalenie umiejętności, motywuje do przekraczania własnych ograniczeń, pozwala określać i realizować cele i pomaga stawać się coraz silniejszym, wierzącym w siebie człowiekiem.

Coaching nie jest doradztwem, ani formą psychoterapii. Coaching to relacja partnerska, która zakłada, że Klient jest osobą kompetentną i świadomą. Ma swoje cele i sam podczas sesji dąży do ich realizacji. Coach, jest dla niego wsparciem w procesie, podczas  realizacji celów, a jego narzędziami pracy jest aktywne słuchanie, umiejętne zadawanie pytań, odzwierciedlanie.

Coach jest odpowiedzialny za nadanie struktury procesowi zmiany klienta, a więc pomaga mu w dokładnym zdefiniowaniu celu na proces coachingowi i podąża za nim w procesie zmiany. Podczas sesji coach posługuje się zestawem konkretnych technik i narzędzi.

Czas trwania sesji: ok. 60 min.

Terminy: 6, 13, 18, 20 grudnia 2018 r.

Miejsce: Urząd Miasta Poznania, Wydział Działalności Gospodarczej i Rolnictwa, ul. 28 czerwca 1956 r. nr 404

Zakres Coachingu: Moje cele biznesowe, rozpoczęcie własnej firmy, rozwój kariery, dylematy zawodowe

Warunkiem przeprowadzenia sesji jest podanie przez uczestnika niezbędnych danych osobowych i kontaktowych w celu weryfikacji realizacji sesji. (imię, nazwisko, kontakt telefoniczny).

Sesję przeprowadzi: Agnieszka Śliwka - Trener, Coach, Marketing & Sales Advisor

Na sesje coachingowe obowiązują zapisy. Zainteresowane osoby proszone są o kontakt i rejestrację:

  • e-mailowo: ods@um.poznan.pl
  • telefonicznie: (61) 878 49 56, (61) 878 47 95