GOOGLE Internetowe Rewolucje w Idea Hub.

Ponad 7 tysięcy przeszkolonych firm i 1,3 tys. indywidualnych konsultacji biznesowych w całej Polsce - to dotychczasowy bilans, którym może pochwalić się tegoroczna edycja Internetowych Rewolucji Google. Jednak akcja nadal trwa! Każdy przedsiębiorca, a także osoba planująca rozpoczęcie przygody z własnym biznesem może już 26.09.2017r. odwiedzić poznański Idea Hub, by dowiedzieć się, jak z sukcesem wprowadzić rozwiązania internetowe do swojej działalności.

.
Idea Hub Poznań

Zlokalizowana w pobliżu Starego Rynku przestrzeń Idea Hub od początku swojego istnienia oferuje wielkopolskim przedsiębiorcom szkolenia wspierające ich w prowadzeniu własnego biznesu. Najbliższe warsztaty organizowane we współpracy z projektem Internetowe Rewolucje Google w poznańskim coworku przybliżą uczestnikom kwestie związane z obecnością firmy w sieci, a także pomogą im dokładnie przeanalizować działania dotychczas prowadzone w internecie.

Okoliczni mieszkańcy nie mają pojęcia o istnieniu Twojego biznesu? Nie wiesz w jaki sposób przedstawić swoją ofertę na urządzeniach mobilnych? Bez efektu szukasz klientów na rynkach zagranicznych? - przyjdź na spotkanie i zdobądź cenną wiedzę. Jak wynika z badań, aż 94% przeszkolonych przedsiębiorców było usatysfakcjonowanych ze szkolenia. Natomiast 9 na 10 zadeklarowało, że informacje uzyskane na warsztatach przyczynią się do zwiększenia efektywności firmy w przyszłości.

W trakcie spotkania każdy z uczestników będzie mógł zapisać się na indywidualne konsultacje z doradcą Internetowych Rewolucji. Dedykowany ekspert udzieli bezpłatnego wsparcia: pomoże przeanalizować potrzeby firmy i jej dotychczasowe działania w internecie, weźmie udział w tworzeniu indywidualnego planu działania oraz doradzi w jaki sposób go wdrożyć.

Wszyscy przedsiębiorcy mogą skorzystać z bezpłatnych konsultacji w zakresie marketingu internetowego, rejestrując się na stronie: https://events.withgoogle.com/internetowe_rewolucje_dla_firm/.
Najbliższe spotkanie z cyklu Internetowe Rewolucje odbędzie się 26.09.2017r. o godzinie 18.00 w Idea Hub przy ul. Małe Garbary 9 w Poznaniu. Udział jest bezpłatny. Liczba uczestników jest ograniczona do 12 osób, obowiązuje kolejność zapisów. Zgłoszeń można dokonywać przez stronę: https://internetowerewolucjewideahub.evenea.pl/

* * *

Idea Hub to designerska przestrzeń coworkingowa Idea Banku. Można w niej pracować, spotkać się
z kontrahentem czy wynająć salę konferencyjną na spotkanie zespołu. Klienci banku mogą  bezpłatnie korzystać ze strefy roboczej, przeczytać codzienną prasę oraz napić się kawy. Do ich dyspozycji są także najpotrzebniejsze urządzenia biurowe.