Jak przygotować firmę na przyjęcie nowych pokoleń pracowników i dlaczego design thinking może pomóc?

Zapraszamy na kolejne, czternaste spotkanie networkingowe z cyklu Witaminy biznesu w Idea Hub w Poznaniu. Tym razem tematem spotkanie jest poświęcone skutecznej rekrutacji.

JAK PRZYGOTOWAĆ FIRMĘ NA PRZYJĘCIE NOWYCH POKOLEŃ PRACOWNIKÓW I DLACZEGO DESIGN THINKING MOŻE POMÓC?

.
Idea Hub

Już wkrótce rynek pracy zdominowany będzie przez pokolenie, które ma zupełnie inny system wartości. 

Za dziesięć lat to właśnie pokolenia Y i Z zwane też "Milenialsami" stanowić będą 80 proc. zatrudnionych. Przedsiębiorcy będą musieli nauczyć się rekrutowania i zarządzania pokoleniem, które jest odporne na dotychczasowe metody motywowania i zarządzania pracownikami, a niektóre z nich działają wręcz demotywująco. 

Jeśli chcesz dowidzieć się jakie są różnice pokoleniowe, z czego wynikają i jak przygotować się na współpracę z nowym pokoleniem, przyjdź na nasze spotkanie z Iwoną Gasińską-Mulczyńską. Porozmawiamy o tym czego możemy się spodziewać od "nowych" i jak  skutecznie wykorzystać metodę design thinking  w zarządzaniu.

Iwona Gasińska-Mulczyńska

Właścicielka Design Thinking Institute, projektantka, specjalistka budowania wizerunku firm, doradca właścicieli firm. Buduje strategie komunikacji i designu. Posiada 20-letnie doświadczenie w biznesie oraz w pracy w międzynarodowym środowisku. Studia na kierunku graphic design ukończyła w Academy of Art University w San Francisco. Wiedzę o praktycznym biznesie pogłębiała na studiach Executive MBA. Od 1994 zaangażowana była w tworzenie skutecznych wizerunków firm w pracowniach designu w USA i Polsce. "Wyznawca" praktycznego aspektu designu w biznesie. Autorka artykułów na temat design thinking i roli w budowaniu marki. Opracowała pierwszy w Polsce pakiet dydaktyczny - "Design Thinking: Starter" do samodzielnej nauki tej metodologii. Obecnie pasjonuje ją projektowanie struktur i systemów biznesowych.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału! Będzie takze czas na kuluarowe rozmowy. 
Dlatego zachęcamy do zabrania wizytówek.

Wydarzenie jest bezpłatne. W wydarzeniu może wziąć udział 20 uczestników. O zapisach decyduje kolejność zgłoszeń.  

ZAPISY