Networking, czyli siła relacji - bezpłatne warsztaty w Idea Hub w Poznaniu

Jak zbudować firmę, kiedy jest się na początku drogi ku przedsiębiorczości? Jak przygotować ofertę i zaprezentować swoje usługi? Jak zrobić dobre wrażenie i dać się zapamiętać? Na takie i inne pytania odpowie trener biznesu Bożena Garbowska, która 25 kwietnia w przestrzeni coworkingowej Idea Hub w Poznaniu, poprowadzi drugie spotkanie z cyklu Witaminy Biznesu. 

.
Idea Hub Poznań
  • Witaminy Biznesu zapraszają na drugie spotkanie do Idea Hub
  • Spotkania jest bezpłatne, trzeba się jednak zarejestrować

Witaminy biznesu, to cykl mentorskich warsztatów prowadzonych w Idea Hub przez uznanych trenerów i praktyków. Kwietniowe spotkanie dotyczy umiejętności budowania sieci relacji i wykorzystywania jej w rozwoju własnego biznesu. - Podczas warsztatów dowiesz się jak opowiedzieć o swoich biznesie w 30 sekund, tak aby zostać w pamięci rozmówcy i zachęcić go do współpracy. Powiem Ci jak wykorzystać spotkanie biznesowe, aby zbudować dobre wrażenie. - mówi Bożena Grabowska, trener biznesu i coach ICC. Od blisko dwudziestu lat pracuje z menadżerami, zespołami oraz grupami projektowymi. Specjalizuje się w zarządzaniu zmianą i transformacją.

Najbliższy warsztat poświęcony budowaniu sieci biznesowych i nawiązywaniu relacji - "Networking czyli jak efektywnie budować relacje w biznesie" odbędzie się we wtorek, 25 kwietnia, o godzinie 18.00 w przestrzeni Idea Hub, przy ul. Małe Garbary 9.

Atutem warsztatów jest kameralna atmosfera. W każdym spotkaniu może uczestniczyć maksymalnie dziesięć osób. Ideą jest aktywne uczestnictwo i osobiste doświadczenie.

O udziale w spotkaniu decyduje kolejność rejestracji. Szczegóły http://bit.ly/2pU7s1d 

Warsztaty z trenerami biznesu odbywać się będę regularnie, dwa razy w miesiącu. Kolejne spotkanie zaplanowano na  9 maja br., a informacje o bieżących i planowanych wydarzeniach znaleźć można na stronie projektu www.ideabank.pl/idea-hub.