Plebiscyt o tytuł "Poznańskiego Taksówkarza Roku"

Prezydent Miasta Poznania pragnąc szczególnie docenić poznańskich kierowców taksówek, którzy w uczciwy sposób obsługują klientów, dbają o komfort podróżowania i jakość usług organizuje Plebiscyt o tytuł "Poznańskiego Taksówkarza Roku".

.
Poznański Taksówkarz Roku logo

W Plebiscycie mogą uczestniczyć przedsiębiorcy, którzy:

  • posiadają licencje na wykonywanie krajowego transportu drogowego w zakresie przewozu osób taksówką, wydaną przez Prezydenta Miasta Poznania, osobiście wykonujący przewozy, a także zatrudnieni przez nich kierowcy,
  • przestrzegają prawa - w ciągu ostatniego roku nie byli karani sądownie oraz przez Inspekcję Transportu Drogowego, Policję , Straż Miejską,
  • posiadają dobrą opinię wśród klientów - nie zgłoszono skarg dotyczących świadczonych przez nich usług przewozowych do Wydziału Działalności Gospodarczej i Rolnictwa Urzędu Miasta Poznania.

W wyniku głosowania zostanie wyłonionych 3 najsympatyczniejszych taksówkarzy, którzy zdobyli największą liczbę głosów za profesjonalizm obsługi pasażera, technikę jazdy oraz wiedzę na temat atrakcji turystycznych Poznania.

W Plebiscycie przyznawany jest jeden tytuł "Poznańskiego Taksówkarza Roku" oraz dwa wyróżnienia dla pozostałych kandydatów.

Dla głosujących przewidziane są również nagrody.

GŁOSOWANIE

Jak zagłosować?

Głosować na kandydatów można poprzez wysłanie SMS na numer 4320, wpisując w treści TAXI i numer boczny taksówki osoby, na którą chcesz oddać swój głos (opłata według stawek operatora)

Kiedy głosować?

Głosowanie trwa od 1 czerwca 2018 r. do końca tego miesiąca.

Gdzie znajdę numer boczny taksówki?

Każda taksówka posiada numer boczny, umieszczony na przednich drzwiach na szachownicy oraz z tyłu pojazdu po prawej stronie nadwozia. Ponadto, taksówkarz posiada identyfikator z numerem bocznym, umieszczony w pojeździe w miejscu widocznym dla pasażera. Numer boczny  znajduje się również na paragonie fiskalnym.

Uwaga!  Z jednego numeru telefonu można oddać maksymalnie jeden głos.

BIURO KONKURSU:

Urząd Miasta Poznania Wydział Działalności Gospodarczej i Rolnictwa

61-441 Poznań, ul. 28 Czerwca 1956 r. nr 404

tel.: 61 878 4954, 783 403 370

e-mail: transport@um.poznan.pl

Załączniki