Podstawowe narzędzia marketingu internetowego - bezpłatne szkolenie

Weź udział w bezpłatnych zajęciach z doradcą Google Internetowe Rewolucje i dowiedz się jak wykorzystać internet do rozwoju swojej firmy. W czasie zajęć przedstawimy narzędzia, które pozwalają ocenić stan obecności firmy w sieci i przeanalizować dotychczas prowadzone działania.

.
Plus Jeden Poznań

Pokażemy również rozwiązania za pomocą których Twoja firma będzie mogła:

  • przeprowadzić audyt swojej strony internetowej pod kątem pozycjonowania w wyszukiwarce Google;
  • dotrzeć do swoich potencjalnych klientów znajdujących się w okolicy;
  • właściwie zaprezentować swoją ofertę użytkownikom smartfonów;
  • poznać narzędzia analityczne wykorzystywane do usprawniania kampanii marketingowych.

W czasie spotkania będzie możliwość umówienia się na indywidualne konsultacje z doradcą Google Internetowych Rewolucji, które są częścią programu wsparcia przygotowanego specjalnie z myślą o firmach z sektora MŚP. 

ZAPISY

Wykład przeprowadzi p. Karolina Maj -  MBA, Team Lider, Business Coach. Kreatywny lider z dużą dozą empatii, determinacji i pozytywnego nastawienia. Od 19 roku życia związana z polskimi mediami jako redaktor i specjalista ds. PR. W 2011 roku założyła własną Agencję Marketingową, którą z powodzeniem prowadziła przez 5 kolejnych lat. Od marca 2017 roku związana z projektem Google Internetowe Rewolucje, jako lider zespołu oraz konsultant ds. marketingu internetowego. Wcześniej współpracowała z takimi firmami jak: 4fun.tv, VIVA Polska, Jetix Europe Ltd., ATM Group, Magazyn Twój Film. Swoje bogate doświadczenie podpiera obszerną wiedzą zdobytą na czterech kierunkach studiów oraz w trakcie licznych szkoleń. W 2016 roku odebrała dyplom Master of Business Administration, przyznany przez Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu.