Prawo - podatkowe aspekty handlu w sieci - e-sklep

Polska Fundacja Przedsiębiorczości oraz Miasto Poznań zapraszają do udziału w bezpłatnym szkoleniu pt. "Prawno - podatkowe aspekty handlu w sieci - e-sklep".

.
Bezpłatne szkolenie

Celem szkolenia jest przekazanie podstawowej wiedzy związanej z prowadzeniem sklepu internetowego wynikającej z przepisów prawa podatkowego oraz pozostałych aktów prawnych dotyczących e-handlu.

Szkolenie kierowane jest do osób, które zamierzają rozpocząć lub już rozpoczęły działalność gospodarczą w zakresie e-handlu i chcą zdobyć lub uzupełnić wiedzę, aby podejmować prawidłowe decyzje.

Podczas szkolenia uczestnicy:

  1. Zdobędą wiedzę w zakresie podstawowych podatków obowiązujących przedsiębiorcę prowadzącego sklep internetowy i wybiorą optymalny wariant formy opodatkowania.
  2. Zapoznają się z przepisami regulującymi funkcjonowanie e-handlu w zakresie praw konsumenta, procedury reklamacyjnej oraz regulaminu.

Termin: 6 kwietnia 2017 r., godz. 9.00 - 16.00

Miejsce: Urząd Miasta Poznania, Wydział Działalności Gospodarczej i Rolnictwa, ul. 28 czerwca 1956 r. nr 406, sala A

Szkolenie poprowadzi pani Beata Kuśmierek - doświadczony doradca gospodarczy, trener z obszarów podatkowych, certyfikowany księgowy z dwudziestoletnim doświadczeniem, właścicielka biura rachunkowego, posiadająca Europejski Certyfikat Kompetencji Biznesowych.

Zapraszamy do rejestracji na szkolenie na stronie internetowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości http://www.pfp.com.pl/produkt_1562_prawno_podatkowe_aspekty_handlu_w_sieci_e_sklep.htm?spam=Zapisz+si%C4%99+na+to+szkolenie

W razie pytań, prosimy o kontakt do pani Izabelli Maruszczak, tel.: (91) 312 92 22,

e-mail: i.maruszczak@pfp.com.pl

Serdecznie zapraszamy!

Załączniki