Skuteczne Negocjacje w języku angielskim - Effective Negotiations in English

Urząd Miasta Poznania oraz Berlitz Poland zapraszają na bezpłatne warsztaty pt. Skuteczne Negocjacje w języku angielskim - Effective Negotiations in English

Berlitz
Berlitz

Zakres tematyczny warsztatów:

- Rodzaje negocjacji

- Style przeprowadzania Negocjacji- jaki jest Twój styl?

- Wpływ różnic kulturowych na sposób przeprowadzania negocjacji.

- Etapy Negocjacji.

- Negocjacje cenowe

- Co robić, a czego nie robić-najczęstsze błędy podczas negocjacji.

Dla kogo:

Zapraszamy do uczestnictwa wszystkie osoby, które na co dzień mają kontakt z negocjacjami w środowisku międzynarodowym (pracownicy działu marketingu, kadr, handlu, importu, eksportu, obsługi klienta, kadra zarządzająca, przedsiębiorcy itd.).

Przy rejestracji na warsztat prosimy podać nazwę firmy! Jest to warunek konieczny do zapisu na warsztat.

 *Liczba miejsc jest ograniczona. Ze względu na duże zainteresowanie każda firma może być reprezentowana przez maksymalnie 2 osoby.

Minimalny poziom językowy - B1

Termin: 17 października 2019 godz. 10:30 - 14:00 

Miejsce: ul. 28 czerwca 1956 r. nr 406, sala A (parter)

Warsztaty będą prowadzone w języku angielskim przez native speakera.

Każdy uczestnik warsztatów otrzyma certyfikat uczestnictwa wystawiony przez Berlitz Poland, podczas warsztatów będą losowane darmowe licencje do platformy e-learningowej Cyber Teachers do nauki języka angielskiego.

Berlitz to nie tylko szkoła językowa, ale firma edukacyjno - szkoleniowa, obecna w 70 krajach. Od wielu lat jesteśmy światowym liderem na rynku szkoleń językowych, kulturowych i biznesowych. Przez ponad 140 lat działalności nasze dążenie do innowacji doprowadziło nas do stworzenia obszernej oferty, która pozwala naszym Klientom swobodnie komunikować się i osiągać sukces w międzynarodowym środowisku. Berlitz oferuje kursy w zakresie wszystkich języków obcych oraz szkolenia umiejętności międzykulturowych i dotyczących zarządzania w biznesie. Nauka może odbywać się za pośrednictwem wielu kanałów (szkoły językowe, lekcje indywidualne, lekcje grupowe,  przez Internet, mobilnie, studia za granicą) i w każdym możliwym formacie. Nasze programy są specjalnie dostosowane, aby spełniać specyficzne potrzeby naszych Klientów, niezależnie od tego, czy są to małe, czy duże korporacje, klienci indywidualni, studenci lub dzieci.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o kontakt i rejestrację:

  • e-mailowo, pod adresem: ods@um.poznan.pl
  • telefonicznie, pod numerem: (61) 878 49 56, (61) 878 47 95

Załączniki