Spotkanie biznesowe: 10 zasad skutecznej i bezpiecznej sukcesji - wciąż są wolne miejsca

Serdecznie zapraszamy na warsztat poświęcony 10 kluczowym krokom niezbędnym do przeprowadzania w firmie skutecznej sukcesji. Spotkanie odbędzie się 25 października w Poznaniu i poprowadzą je eksperci z firmy Grant Thornton.

Logo
Logo

W każdej firmie rodzinnej nadchodzi moment, kiedy trzeba podjąć decyzję dotyczącą dalszych losów prowadzonego biznesu. W wielu przypadkach właściciele decydują się na przekazanie firmy swoim następcom. Jednak zastąpienie osób na kluczowych stanowiskach nie jest zdaniem łatwym, a sukcesja jest procesem, który wymaga właściwego wcześniejszego przygotowania.

Wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych tematem sukcesji w biznesie zapraszamy na warsztat omawiający kluczowe aspekty tego procesu. Szkolenie zostanie poprowadzone w oparciu o 10 zasad skutecznej i bezpiecznej sukcesji wypracowanych przez firmę Grant Thornton na bazie wieloletnich doświadczeń z przedsiębiorcami.

Podczas warsztatu uczestnicy dowiedzą się m.in.:

  • Jak ważny jest plan i wspólna wizja firmy rodzinnej?
  • Jak pogodzić interesy wszystkich członków rodziny?
  • Jak przygotować biznes do zmian?
  • Po co firmom konstytucja rodzinna?
  • Jakie regulacje korporacyjne zapewnią trwałość rodzinnego biznesu?
  • Jak z sukcesem wdrożyć rozwiązania sukcesyjne?

Warsztat poprowadzą:

  • Dariusz Bednarski - Partner Zarządzający w Grant Thornton, lider doradztwa dla firm rodzinnych oraz dyrektor zespołu ds. sukcesji biznesu
  • Grzegorz Szysz - Senior Menedżer w Grant Thornton

Szczegóły spotkania:

Termin: 25 października, godz. 10.00-14.30

Miejsce: Plus Jeden Poznań (ul. Za Bramką 1)

Organizatorzy: Urząd Miasta Poznania i Grant Thornton

Zapisy:

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Prosimy o potwierdzenie przybycia do dnia 19 października na adres: katarzyna.skibinska@pl.gt.com (tel. 607 665 741). Liczba miejsc ograniczona.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych:

Administrator danych: Grant Thornton Frąckowiak sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Abpa. A. Baraniaka 88 E (61-131 Poznań). Cel przetwarzania danych: Zorganizowanie i przeprowadzenie darmowego spotkania biznesowego: 10 zasad skutecznej i bezpiecznej sukcesji oraz w celu ew. dalszego marketingu usług własnych. Odbiorcy danych: odbiorcami danych osobowych pozyskiwanych na potrzeby przedmiotowego spotkania mogą być podmioty zaangażowane w jego zorganizowanie i obsługę. Prawa osoby, której dane dotyczą:  Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo do sprzeciwu, prawo do wycofania zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, inne prawa, o których mowa tutaj. Informacje dodatkowe: Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajduje się w "Polityce Prywatności Grant Thornton"

Źródło - informacja prasowa

Załączniki