Strona WWW jako podstawa budowania wizerunku i komunikacji z klientem

Miasto Poznań zaprasza na kolejną edycję warsztatów Prawo do Kawy.

.
szkolenie

Prawo do Kawy to cykl spotkań, którego głównym celem jest wymiana doświadczeń oraz networking róznych środowisk, w szczególności środowisk prawniczych i biznesowych. Warsztaty odbywają się na przemiennie w cyklach "Prawnicy dla Biznesu" i "Biznes dla Prawników".

Tym razem tematem spotkania będzie: "Strona WWW jako podstawa budowania wizerunku i komunikacji z klientem".

Podczas warsztatów przy kawie i przekąskach podejmiemy tematykę tego, jak można wykorzystać swoją stronę www do wzbudzenia zaufania i komunikacji z klientami.

- omówimy czym jest wartościowa treść i jak ją prezentować, aby działała na korzyść własnej marki (content marketing);

- podpowiemy jak dzielić się fachową wiedzą jednocześnie wiele zyskując;

- przedstawimy w jaki sposób możemy samodzielnie zadbać o to, aby nasza strona www nie tylko wzbudzała zaufanie, ale również miała szansę rankingować w wyszukiwarce Google.pl.

Strona jest podstawą komunikacji i wizytówką firmy, należy o nią dbać i ją pielęgnować. Trzymając się reguł i sugestii, które zaprezentujemy z pewnością będziesz musiał zatrudnić kolejnych pracowników. Zapraszamy do wspólnej dyskusji przy aromacie pysznej kawy.

Termin: 26.10.2017 r., godz. 17.30 - 20.00

Miejsce: Urząd Miasta Poznania, Wydział Działalności Gospodarczej i Rolnictwa, ul. 28 czerwca 1956 r., nr 404, sala C (II piętro)

Warsztaty poprowadzi Anna Wojciechowska - certyfikowany specjalista Google AdWords oraz Google Analytics. Od 10  lat pracuje, doradza firmom oraz szkoli z zakresu SEO/SEM. Bardzo chętnie występuje w ramach projektów pro bono i wspomaga młodych przedsiębiorców. Na co dzień współpracuje z najlepszym zespołem specjalistów, tworzących agencję SEMPIRE - http://www.sempire.pl/

Rejestracja na warsztaty: https://prawodokawy-poznan.evenea.pl/

Zapraszamy serdecznie!