Bezpłatne warsztaty: Rozwiń firmę za pomoca modelu Canvas, 25-26.11.2019

UL. 28 CZERWCA 1956 NR 404

Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji pragnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w praktycznych, BEZPŁATNYCH WARSZTATACH pt.: Rozwiń firmę za pomocą modelu Canvas. Projekt szkoleniowy jest dofinansowany ze środków budżetowych Urzędu Miasta Poznania przeznaczonych na realizację zadań publicznych.

Data:  25-26.11.2019r.
Miejsce: SALA SZKOLENIOWA C, II piętro Wydział Działalności Gospodarczej i Rolnictwa Urzędu Miasta Poznania przy UL. 28 CZERWCA 1956 NR 404
Organizator: POLSKA IZBA GOSPODARCZA IMPORTERÓW, EKSPORTERÓW I KOOPERACJI

Cel szkolenia:
Celem działalności każdego przedsiębiorstwa jest rozwój, który wymaga zazwyczaj decydowania się na zmiany podjętych wcześniej działań. Sposób w jaki firma dostosowuje się do zmieniających się warunków na rynku definiuje strategia. Celem szkolenia jest zdobycie przez przedsiębiorców praktycznej wiedzy z zakresu wykorzystania modelu Canvas do zarządzania firmą i realizacji założonych celów biznesowych poprzez przeszkolenie minimum 15 osób -przedstawicieli przedsiębiorców sektora MSP działających na terenie miasta Poznania.
Canvas opisuje sposób w jaki firma powinna wykorzystać swoje zasoby organizacyjne, aby móc tę wartość na rynku zaproponować. Propozycją wartości będą produkty lub usługi, które firma dostarcza określonej grupie klientów. Wartość ta musi mieć dla klientów znaczenie, stanowić dla nich poszukiwany przez nich zbiór korzyści, powodować, że wybiorą ofertę konkretnego przedsiębiorstwa, a nie jego rynkowych konkurentów.

Rejestracja do 22.11.2019:
Zgłoszenia przyjmowane są na formularzu zgłoszeniowym na adres: izba@pcc.org.pl

Uwaga: Liczba miejsc jest ograniczona do 15 -20 uczestników. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Załączniki