Coaching

ul. 28 czerwca 1956 r. nr 404

Miasto Poznań i Pani Agnieszka Śliwka z Studio Marki Brandsoul zapraszają na bezpłatne sesje coachingowe. Zapraszamy przedsiębiorców oraz osoby rozważające rozpoczęcie własnej działalności do skorzystania ze wsparcia w realizacji celów i określenia ich kierunku za pośrednictwem sesji coachingowej.

Coaching pomaga określać swoje rzeczywiste cele i pragnienia, wspiera rozwój i doskonalenie umiejętności, motywuje do przekraczania własnych ograniczeń, pozwala określać i realizować cele i pomaga stawać się coraz silniejszym, wierzącym w siebie człowiekiem.

Coaching nie jest doradztwem, ani formą psychoterapii. Coaching to relacja partnerska, która zakłada, że Klient jest osobą kompetentną i świadomą. Ma swoje cele i sam podczas sesji dąży do ich realizacji. Coach, jest dla niego wsparciem w procesie, podczas  realizacji celów, a jego narzędziami pracy jest aktywne słuchanie, umiejętne zadawanie pytań, odzwierciedlanie.

Coach jest odpowiedzialny za nadanie struktury procesowi zmiany klienta, a więc pomaga mu w dokładnym zdefiniowaniu celu na proces coachingowi i podąża za nim w procesie zmiany. Podczas sesji coach posługuje się zestawem konkretnych technik i narzędzi.

Coaching obejmuje wyłącznie tematykę założenia/ prowadzenia działalności gospodarczej i dotyczy przedsiębiorców borykających się z dylematami/ celami. Coaching nie jest przeznaczony dla praktykujących i certyfikowanych coachów.

Czas trwania sesji: ok. 60 min.

Terminy: 1 i 4 marca 2019 r.

Miejsce: Urząd Miasta Poznania, Wydział Działalności Gospodarczej i Rolnictwa, ul. 28 czerwca 1956 r. nr 404

Zakres Coachingu: Moje cele biznesowe, rozpoczęcie własnej firmy, rozwój kariery, dylematy zawodowe.

Sesję przeprowadzi: Agnieszka Śliwka - Trener, Coach, Marketing & Sales Advisor

Pani Agnieszka Śliwka jest w trakcie praktyki coachingu. Aktualnie uczęszcza do szkoły coachów i w celu uzyskania niezbędnej praktyki i ilości sesji niezbędnych do uzyskania certyfikacja realizuję coaching w Urzędzie Miasta Poznania.

Uczestnik może skorzystać z sesji coachingowej jeden raz do końca trwania projektu.

Na sesje coachingowe obowiązują zapisy. Zainteresowane osoby proszone są o kontakt i rejestrację:

  • e-mailowo: ods@um.poznan.pl
  • telefonicznie: (61) 878 49 56, (61) 878 47 95