Dlaczego warto i jak budować Pozytywne Organizacje

ul. 28 czerwca 1956 r. nr 406, Poznań

Urząd Miasta Poznania i Pani Anna Nowak z 4HR zapraszają na bezpłatny warsztat pt. "Dlaczego warto i jak budować Pozytywne Organizacje".

Cel warsztatu:

Celem warsztatu jest wsparcie menedżerów i specjalistów ds. zarządzania zasobami ludzkimi w nową wiedzę z zakresu psychologii, szczególnie takich dziedzin jak psychologia pracy i organizacji oraz psychologia pozytywna i społeczna. Szczególnie nurt pozytywnych zachowań w organizacji (POB) wart jest uwagi, gdyż dostarcza narzędzi do wzmacniania motywacji pracowników, dbania o jakość atmosfery w środowisku pracy, a także ogólny dobrostan i zdrowie.

Dla kogo:

Dla kierowników, specjalistów HR, HR Biznes Partnerów, nietuzinkowych BHPowców.  Szczególnie kierowników produkcji średnich i dużych firm, którzy poszukują nowych rozwiązań na współpracę z pracownikami i budowanie pozytywnych organizacji.

Forma warsztatu i korzyść:

Warsztat prowadzony będzie w bardzo interaktywnej formie: dyskusji, ćwiczeń, pracy z fragmentami videokrusy pn. Pozytywna Organizacja. Uczestnicy warsztatów otrzymają na miesiąc nieodpłatny dostęp do videokursu https://www.pozytywna-organizacja.edu.pl/.

Program warsztatu:

- Wprowadzenie - rola psychologii w organizacji

- Dlaczego warto budować Pozytywne Organizacje - doniesienia z praktyki zagranicznej

- Polska Pozytywna Organizacja - case study

- Jak budować swoją Pozytywną Organizację - ćwiczenia praktyczne

- Sesja Inspiracji

Termin: 25 października 2018 r., godz. 09.30 - 13.30

Miejsce: ul. 28 czerwca 1956 r. nr 406, sala A (parter)

Prowadzący:

ANNA AGATA NOWAK - trener biznesu, coach i konsultant z 17-letnią praktyką w przygotowywaniu i prowadzeniu działań rozwojowych z zakresu umiejętności zarządzania oraz osobistych i zawodowych dla kadry zarządzającej i pracowników. Laureatka konkursów na innowacje społeczne, autorka videokursu https://www.pozytywna-organizacja.edu.pl/ Współautorka podręcznika pt. "Kompetencje personalne i społeczne. Jak je rozwijać?" TEB Edukacja, wydawnictwo EDICON. Przeprowadziła ponad 1700 dni szkoleniowych. Absolwentka Uniwersytety im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, terapeuta zajęciowy. Doktorantka w USWPS w Warszawie. Ukończyła kurs I, II i III stopnia w zakresie Analizy Transakcyjnej zakończony międzynarodowym testem 101. Uczestniczka szkoleń i kursów doskonalenia umiejętności trenerskich. Ukończyła trzy szkoły trenerów, w tym Mistrzowską Szkołę Trenerów oraz Letnią Szkołę Trenerów MODERATORA, a także Szkołę Coachingu prowadzoną przez firmę Moderator. Członkini Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu i Polskiego Towarzystwa Psychologii Pozytywnej.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o kontakt i rejestrację:

  • e-mailowo, pod adresem: ods@um.poznan.pl
  • telefonicznie, pod numerem: (61) 878 49 56, (61) 878 47 95