Strona WWW jako podstawa budowania wizerunku i komunikacji z klientem

ul. 28 czerwca 1956 r. nr 404, Poznań

Miasto Poznań zaprasza na kolejną edycję warsztatów Prawo do Kawy.

Prawo do Kawy to cykl spotkań, którego głównym celem jest wymiana doświadczeń oraz networking róznych środowisk, w szczególności środowisk prawniczych i biznesowych. Warsztaty odbywają się na przemiennie w cyklach "Prawnicy dla Biznesu" i "Biznes dla Prawników".

Tym razem tematem spotkania będzie: "Strona WWW jako podstawa budowania wizerunku i komunikacji z klientem".

Podczas warsztatów przy kawie i przekąskach podejmiemy tematykę tego, jak można wykorzystać swoją stronę www do wzbudzenia zaufania i komunikacji z klientami.

- omówimy czym jest wartościowa treść i jak ją prezentować, aby działała na korzyść własnej marki (content marketing);

- podpowiemy jak dzielić się fachową wiedzą jednocześnie wiele zyskując;

- przedstawimy w jaki sposób możemy samodzielnie zadbać o to, aby nasza strona www nie tylko wzbudzała zaufanie, ale również miała szansę rankingować w wyszukiwarce Google.pl.

Strona jest podstawą komunikacji i wizytówką firmy, należy o nią dbać i ją pielęgnować. Trzymając się reguł i sugestii, które zaprezentujemy z pewnością będziesz musiał zatrudnić kolejnych pracowników. Zapraszamy do wspólnej dyskusji przy aromacie pysznej kawy.

Termin: 26.10.2017 r., godz. 17.30 - 20.00

Miejsce: Urząd Miasta Poznania, Wydział Działalności Gospodarczej i Rolnictwa, ul. 28 czerwca 1956 r., nr 404, sala C (II piętro)

Warsztaty poprowadzi Anna Wojciechowska - certyfikowany specjalista Google AdWords oraz Google Analytics. Od 10  lat pracuje, doradza firmom oraz szkoli z zakresu SEO/SEM. Bardzo chętnie występuje w ramach projektów pro bono i wspomaga młodych przedsiębiorców. Na co dzień współpracuje z najlepszym zespołem specjalistów, tworzących agencję SEMPIRE - http://www.sempire.pl/

Rejestracja na warsztaty: https://prawodokawy-poznan.evenea.pl/

Zapraszamy serdecznie!