Plebiscyt o tytuł "Poznańskiego Taksówkarza Roku"

Uprzejmie informujemy, że trwają przygotowania do kolejnej edycji plebiscytu o tytuł "Poznańskiego Taksówkarza Roku".

W tym roku Poznaniacy po raz pierwszy mieli okazję zagłosować na swojego ulubionego kierowcę taksówki. Głosujący brali pod uwagę czas oczekiwania, jakość obsługi, ceny, komfort podróżowania i dobór trasy przejazdu.

Warto wziąć udział w głosowaniu bo czekają atrakcyjne nagrody.

Pan Hubert Smul jako Laureat I edycji Plebiscytu o tytuł Poznańskiego Taksówkarza 2018 Roku w ramach nagrody spędził weekend w *** Aquarius Spa w Kołobrzegu ufundowany przez Autoryzowaną Stację Dealerską Toyota Ukleja Spółka Jawna, do którego mógł dotrzeć wypożyczonym na weekend aucie dzięki uprzejmości Spółki Jawnej Karlik.

W dniu 1 grudnia Laureat zrealizował zwycięski swój voucher ufundowany przez Skoda Autodrom i odbył szkolenie I stopnia Safe Driving w centrum szkoleniowym Autodrom Skoda.

Ponadto Laureat, a także 2 osoby wyróżnione otrzymali także vouchery na usługi mycia auta w IMO Polska Sp. z. o.o., , voucher na naprawę mechaniczną lub blacharsko-lakierniczą do zrealizowania w serwisie Auto-Renault Auto Drap Spółka z o.o., vouchery na usługę mycia i sprzątania wnętrz samochodu do wykorzystania w firmie Autoklinika oraz nagrody finansowe ufundowane przez firmę Auto-Handel-Centrum Krotoski-Cichy.

Szczegółowe informacje  na temat kolejnej edycji zamieszczone zostaną wkrótce na stronie internetowej Plebiscytu.

***

W niedzielę, 9 września br. odbyła się Gala Finałowa Plebiscytu o tytuł Poznańskiego Taksówkarza Roku, która miała miejsce w siedzibie Skoda AutoLab w Poznaniu. Tym miłym akcentem podsumowano I edycję Plebiscytu organizowanego przez Prezydenta Miasta Poznania

Głównym celem Plebiscytu było docenienie pracy taksówkarzy i wybranie wśród nich tego, którego jakość świadczonych usług może stanowić wzór do naśladowania.

W tym roku poznaniacy po raz pierwszy mieli okazję zagłosować na swojego ulubionego kierowcę taksówki. Szukaliśmy tych najlepszych, najsolidniejszych i najbardziej godnych zaufania taksówkarzy w mieście. Głosowanie na Poznańskiego Taksówkarza Roku trwało przez cały czerwiec. Poznaniacy brali pod uwagę czas oczekiwania, jakość obsługi, ceny, komfort podróżowania i dobór trasy przejazdu.

Natomiast Kapituła Plebiscytu brała pod uwagę zarówno liczbę uzyskanych głosów, jak również przestrzeganie prawa przez przewoźnika czy brak skarg ze strony klientów.

Laureatem Plebiscytu o tytuł Poznańskiego Taksówkarza Roku w 2018 został Pan HubertSmul. Tytuły Wyróżnionych powędrowały do Pana Jarosława Kobielskiego oraz Pana Michała Szarolety. Ponadto Kapituła postanowiła wyróżnić listem gratulacyjnym Panią Joannę Lechert-Śpikowską, która jako jedyna kobieta znalazła się w gronie finalistów Plebiscytu.

Na laureata oraz wyróżnionych czekały atrakcyjne nagrody ufundowane przez partnerów Plebiscytu. Wśród nagród znalazły się min.: voucher na spędzenie weekendu w Aquarius Spa w Kołobrzegu ufundowany przez Autoryzowaną Stację Dealerską Toyota Ukleja Spółka Jawna, usługi mycia auta w Imo Polska Sp. zo.o., szkolenie I stopnia Safe Driving-Autodrom Skoda, voucher na naprawę mechaniczną lub blacharsko-lakierniczą do zrealizowania w serwisie Auto-Renault Auto Drap Spółka zo.o., voucher na usługę mycia i sprzątania wnętrz samochodu do wykorzystania w firmie Autoklinika, nagrody finansowe ufundowane przez firmę Auto-Handel-Centrum Krotoski-Cichy oraz wypożyczenie na weekend auta dzięki uprzejmości Spółki Jawnej Karlik.

Organizatorzy Plebiscytu nie zapomnieli również o głosujących. Kapituła wylosowała 3 osoby, do których trafiły upominki w postaci: biletów wstępu na baseny oraz Termy Maltańskie, bilety do Teatru Animacji oraz do Teatru Muzycznego.

Podczas Gali zaproszeni goście mieli możliwość skorzystania z atrakcji oferowanych przez Auto Szkołę Skoda, najnowocześniejszy w Polsce ośrodek doskonalenia techniki jazdy, a najmłodsi mogli skorzystać ze specjalnych animacji przygotowanych m.in. przez Komendę Miejską Policji oraz Inspekcję Transportu Drogowego.

Wszystkim uhonorowanym taksówkarzom serdecznie gratulujemy i życzymy szerokiej drogi!

--------------------------------------------------------------

Prezydent Miasta Poznania pragnąc szczególnie docenić poznańskich kierowców taksówek, którzy w uczciwy sposób obsługują klientów, dbają o komfort podróżowania i jakość usług organizuje Plebiscyt o tytuł "Poznańskiego Taksówkarza Roku".

W Plebiscycie mogą uczestniczyć przedsiębiorcy, którzy:

  • posiadają licencje na wykonywanie krajowego transportu drogowego w zakresie przewozu osób taksówką, wydaną przez Prezydenta Miasta Poznania, osobiście wykonujący przewozy, a także zatrudnieni przez nich kierowcy,
  • przestrzegają prawa - w ciągu ostatniego roku nie byli karani sądownie oraz przez Inspekcję Transportu Drogowego, Policję , Straż Miejską,
  • posiadają dobrą opinię wśród klientów - nie zgłoszono skarg dotyczących świadczonych przez nich usług przewozowych do Wydziału Działalności Gospodarczej i Rolnictwa Urzędu Miasta Poznania.

W wyniku głosowania zostanie wyłonionych 3 najsympatyczniejszych taksówkarzy, którzy zdobyli największą liczbę głosów za profesjonalizm obsługi pasażera, technikę jazdy oraz wiedzę na temat atrakcji turystycznych Poznania.

W Plebiscycie przyznawany jest jeden tytuł "Poznańskiego Taksówkarza Roku" oraz dwa wyróżnienia dla pozostałych kandydatów.

Dla głosujących przewidziane są również nagrody.

GŁOSOWANIE

Jak zagłosować?

Głosować na kandydatów można poprzez wysłanie SMS na numer 4320, wpisując w treści TAXI i numer boczny taksówki osoby, na którą chcesz oddać swój głos (opłata według stawek operatora)

Kiedy głosować?

Głosowanie trwa od 1 czerwca 2018 r. do końca tego miesiąca.

Gdzie znajdę numer boczny taksówki?

Każda taksówka posiada numer boczny, umieszczony na przednich drzwiach na szachownicy oraz z tyłu pojazdu po prawej stronie nadwozia. Ponadto, taksówkarz posiada identyfikator z numerem bocznym, umieszczony w pojeździe w miejscu widocznym dla pasażera. Numer boczny  znajduje się również na paragonie fiskalnym.

Uwaga!  Z jednego numeru telefonu można oddać maksymalnie jeden głos.

BIURO KONKURSU:

Urząd Miasta Poznania Wydział Działalności Gospodarczej i Rolnictwa

61-441 Poznań, ul. 28 Czerwca 1956 r. nr 404

tel.: 61 878 4954, 783 403 370

e-mail: transport@um.poznan.pl

Załączniki

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Wybierz poniżej kolejną, żeby czytać dalej