Newsletter - grudzień 2018

Witamy w ostatnim tegorocznym wydaniu newslettera "Studiuj w Poznaniu". Zapraszamy do lektury najciekawszych artykułów z naszego portalu.

Silent Night Poznań 2018

Po raz czwarty na poznańskim Starym Rynku odbędzie się wspólne, międzynarodowe kolędowanie. Goście z zagranicy oraz mieszkańcy Poznania zaśpiewają wspólnie najsłynniejszą kolędę "Cicha noc - Silent Night". Wspólne kolędowanie odbędzie się 13 grudnia 2018 (Stary Rynek, godz. 17).

INTERSTUDENT - Konkurs na najlepszego zagranicznego studenta w Polsce

Do 12 grudnia 2018 można zgłaszać kandydatów do IX edycji konkursu INTERSTUDENT na najlepszego studenta zagranicznego w Polsce.

Operacje na żywo - w Poznaniu i na świecie

Miasto Poznań po raz kolejny współorganizowało wideokonferencję dla chirurgów z całego świata. 10 czołowych ośrodków laryngologicznych w Europie przedstawiło operacje, które transmitowane były na żywo w internecie.

Zaprojektuj kartę PEKA

W przyszłym roku będziemy obchodzić 100-lecie Uniwersytetu Poznańskiego, 40. rocznicę współpracy Poznania i Hanoweru oraz 50. rocznicę śmierci Krzysztofa Komedy Trzcińskiego. Z tej okazji wydane zostaną okolicznościowe karty PEKA na okaziciela. Do ich zaprojektowania zachęcamy mieszkańców, w tym także studentów!

"Study in Poznań" na Ukrainie

W dniach 12-18 listopada 2018 roku delegacja zespołu "Study in Poznań" wzięła udział w misji edukacyjnej na Ukrainie.

Studenckie Targi Sztuki UAP

Już po raz ósmy, w okresie przedświątecznym, studenci UAP będą sprzedawać swoje prace, które mogą być doskonałymi prezentami. Kolejna edycja targów odbędzie się 15 grudnia 2018 (UAP, Atrium, ul. 23 lutego 20).