Czerwone Noski szukają artystów

Fundacja Czerwone Noski poszukuje artystów do roli klauna szpitalnego. Kandydaci powinni posiadać doświadczenie sceniczne i kompetencje w co najmniej jednej z wymienionych dziedzin: aktorstwo, muzyka, improwizacja teatralna, akrobatyka, żonglerka, kabaret, teatr ruchu, taniec. 

Czerwone Noski szukają artystów
Czerwone Noski szukają artystów

Osoby wyłonione w castingu wezmą udział w specjalnym programie szkoleniowym, który będzie obejmował m.in. warsztaty oraz wizyty z udziałem coacha i profesjonalnych klaunów na oddziałach szpitalnych, a następnie podejmą płatną pracę w szpitalu. 

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV do 6 lutego wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres: casting@czerwonenoski.pl

Casting w Poznaniu odbędzie się 11 lutego, godz. 12:00 - 16:00.

Osoby, które przejdą do drugiego etapu, zastaną zaproszone na drugi etap, w Warszawie, 10-11 marca, godz. 10:00-17:00. Będą to warsztaty klauningu, które poprowadzi Dyrektor Artystyczny grupy Red Noses International. Docelowo, wybrani artyści będą pracować w szpitalu w Poznaniu, gdzie mogą liczyć na znakomitą atmosferę i współpracę z artystami z kabaretu Czesuaf.

--------------

Czerwone Noski są częścią Grupy Red Noses Clowndoctors International. Rocznie odwiedzają kilkanaście tysięcy małych pacjentów oddziałów szpitalnych w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu, gdzie prowadzą profesjonalną terapię śmiechem.