IX POZNAŃSKI SALON ROBINSONADA

Wielkopolski Związek Artystów Plastyków zaprasza artystów wszystkich dziedzin sztuk plastycznych (m.in. malarstwo, rysunek, fotografia, grafika komputerowa, rzeźba) do udziału w IX Poznańskim Salonie "Robinsonada"

zdjęcie
zdjęcie

Poznański Salon "Robinsonada" to otwarty ogólnopolski konkurs, będący przeglądem dokonań i prezentacją dorobku artystów wszystkich dziedzin sztuk plastycznych z całego kraju; ma na celu integrację środowisk twórczych. Tematem prac powinno być, jak z definicji wynika, podróżowanie. Nie koniecznie oczywiste i realistyczne, a pokazane raczej jako podróżowanie w głąb naszej artystycznej duszy tak, by prace odzwierciedlały z jednej strony naszą fantazję i wyobraźnię, a z drugiej strony nasze umiejętności przelania wyobrażeń o wędrówce w wirtualnym świecie na realne tworzywo.

Prace w formie elektronicznej wraz z kartą zgłoszeń przesyłać można  do 7 marca 2019 na adres wzap@wzap.info. Otwarcie wystawy pokonkursowej i wręczenie nagród odbędzie się 22 marca 2019 r. w PBG Gallery Skalar Office Center w Poznaniu.

Więcej informacji w regulaminie poniżej i na stronie WZAP

Załączniki