OSTATNIE DNI ZGŁOSZEŃ! II edycja konkursu INICJATORY!

Urząd Miasta Poznania ogłasza rozpoczęcie II edycji konkursu:
Najlepsza Poznańska Inicjatywa Pozarządowa - INICJATORY

Konkurs ma na celu wyłonienie najlepszych inicjatyw realizowanych na rzecz Miasta Poznania i jego mieszkańców.

Znasz osoby lub organizacje, które zrealizowały inicjatywę w Poznaniu?

Chcesz je docenić?

My też!

Jak to zrobić? To proste!

  1. Przeczytaj regulamin.
  2. Wypełnij formularz.
  3. Wyślij go na wskazany adres!

Kto może wziąć udział w konkursie? - Każdy!

Czy warto?

Oczywiście, że warto! W Poznaniu realizowanych jest wiele inicjatyw, których autorami są mieszkańcy oraz organizacje pozarządowe. Inicjatywy realizowane są na rzecz samego miasta, jego mieszkańców, w dziedzinie kultury, sztuki, nauki, środowiska, zdrowia, sportu i wielu innych.

INICJATORZY działają cały czas dla Ciebie! Teraz Ty zadziałaj dla nich! 

UWAGA! Rusza II edycja konkursu INICJATORY!
UWAGA! Rusza II edycja konkursu INICJATORY!

Do konkursu zgłaszać można organizacje pozarządowe, grupy nieformalne jak i lokalne inicjatywy społeczne. Zgłaszać można innych oraz samych siebie. Inicjatywy zgłaszane w konkursie mogą być zarówno wieloletnie, jak i krótsze, nawet w postaci jednodniowych przedsięwzięć. Jedynym kryterium jest to, aby realizacja danego projektu miała miejsce (częściowo lub w całości) w 2016 roku. Kandydatów do konkursu zgłaszać można w dniach od 1 do 23 kwietnia 2017
w jednej z pięciu kategorii:

EDUKACJA

KULTURA

SPORT

ŚRODOWISKO

ZDROWIE

Z pośród nadesłanych zgłoszeń Kapituła Konkursowa przyzna tytuł Inicjatora roku 2016 jednej inicjatywie w każdej kategorii. W tegorocznej edycji wyjątkową nagrodą będzie ta w kategorii "kultury", która będzie poświęcona imieniu zmarłego w zeszłym roku śp. Jarosława Anczewskiego - znanego z aktywnej działalności na rzecz organizacji pozarządowych.

NAGRODA MIESZKAŃCÓW:

W konkursie INICJATORY dodatkową nagrodę niezależnie od decyzji Kapituły Konkursu przyznać mogą sami mieszkańcy Poznania. W dniach od 26 kwietnia do 15 maja 2017, każdy będzie mógł oddać swój głos na jedną inicjatywę zgłoszoną w konkursie! Głosowanie odbywać się będzie za pomocą narzędzia internetowego dostępnego na stronie www.poznan.pl/organizacje

GALA

Podsumowaniem konkursu będzie uroczysta gala, która odbędzie się 24 maja 2017 roku o godz. 16:00 w Teatrze Muzycznym w Poznaniu. W trakcie gali laureaci w każdej z kategorii odbiorą z rąk Pana Prezydenta listy gratulacyjne, statuetki oraz tytuł "Inicjatora roku 2016". Atrakcją tegorocznej gali będzie spektakl "Zakonnica w przebraniu".

Załączniki