Życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza

Dziś Międzynarodowy Dzień Wolontariusza!

Wolontariat
Wolontariat

Z tej okazji wszystkim włączającym się w działania wolontaryjne przekazujemy życzenia od Prezydenta Miasta Poznania Jacka Jaśkowiaka:

5 grudnia to szczególna data w kalendarzu każdej wolontariuszki i każdego wolontariusza. Obchodzimy dziś Międzynarodowy Dzień Wolontariusza, czyli święto ludzi dobrej woli. Poświęcają swój czas i energię, angażując się w różnorakie działania na rzecz lokalnej społeczności. W imieniu własnym, jak i mieszkańców Poznania wszystkim Wam serdecznie dziękuję! Za to, że jesteście, że jest Was tak wielu i że tak potraficie dać siebie innym.

Życzę Wam też nieustającej satysfakcji, radości i poczucia spełnienia w podejmowanych przez Was działaniach.

Przyłączając się do życzeń zapraszamy serdecznie wszystkich wolontariuszy i ich opiekunów, a także osoby współpracujące z wolontariuszami na Galę Konkursu Poznański Wolontariusz Roku 2017.

Gala odbędzie się 14 grudnia o godzinie 18.00 w Sali Ziemi Międzynarodowych Targów Poznańskich. Atrakcją wieczoru będzie koncert zespołu Strachy na Lachy.

Prosimy o imienne, mailowe zgłaszanie wolontariuszy (adres ngo@um.poznan.pl) do piątku, 8 grudnia 2017 roku. Zaproszenia można odbierać w Wydziale Zdrowia i Spraw Społecznych, ul 3 Maja 46 - w recepcji prosić o kontakt z osobami z pokoju 305.