A gdy Państwo mają święto....

Bywa miło, wesoło, słonecznie. Są też dni, gdy praca ciąży, życie gniecie, przyjaciół nie widać. Chcielibyśmy, by zarówno w pierwsze, jak i w drugie chwile pamiętali Państwo, że jesteśmy z Wami. Że pomagamy, wspieramy i naprawdę życzymy wszystkiego dobrego. Bo przecież Wasze dobre- to i nasze dobre. Dlatego przyjmijcie Państwo ciepło serdeczne od nas życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. 

Kwiaty
Kwiaty

Szanowni Państwo,

mając na uwadze, że Dzień Edukacji Narodowej, to zarówno dla nas, jak i dla Państwa szczególny moment, w którym dziękujemy, gratulujemy, składamy życzenia tym wszystkim, którzy codziennie zajmują się trudną, wymagającą nie tylko umiejętności, ale i wielkiego serca oraz empatii sztuką edukowania i wychowywania dzieci i młodzieży. To doskonała okazja nie tylko do świętowania, ale też do przyjmowania słów uznania i wdzięczności. Z tej właśnie okazji życzymy takich myśli i marzeń, które dają się urzeczywistnić, wielu pięknych
i szlachetnych pomysłów, które podszeptuje serce oraz cierpliwości i wytrwałości tak, aby służba dzieciom i młodzieży zrodziła wiele szlachetnych owoców, służących naszemu Miastu i Ojczyźnie. Jednocześnie z głębi serca dziękujemy za minione dni, podczas których wychowując swoich podopiecznych, stawaliście się Państwo ich przyjaciółmi, na których zawsze można polegać i którzy zawsze służą wsparciem.

Dziękujemy Wszystkim także za powszechne w szkołach i placówkach oświatowych pragnienie, by nasi uczniowie stali się pełnymi wartości ludźmi, którzy opuszczając mury swojej szkoły będą potrafili godnie sprostać wymaganiom, jakie postawi przed nimi dorosłe życie. Życzymy, aby wspominali Państwa zgodnie ze słowami B. Conklina: "Nauczyciel to ktoś bardzo wyjątkowy, kto potrafi wykorzystać swoją pomysłowość, dobroć i dociekliwy umysł do wypracowania rzadkiej umiejętności zachęcania innych do myślenia, marzenia, poznawania, próbowania, działania!" Do słów podziękowania dołączamy też życzenia wielu radości, wzruszeń i chwil, w których zwyczajnie dumni będą Państwo z wykonywanej pracy i jej efektów.   

                                                                        Z wyrazami szacunku,        

Przemysław Foligowski                                            Mariusz Wiśniewski                                                                

       

       

Załączniki