Dużo słońca w życiu z okazji Wielkanocy!

Już za chwilę nastanie Wielkanocny czas. Życzę Państwu, aby był to czas spokoju, harmonii, uśmiechu do świata i do swoich bliskich. Życzę także, byśmy wszyscy spędzili te kilka dni tak, jak lubimy najbardziej, żeby udało nam się sprawić sobie choć troszeczkę przyjemności.
Poniżej zamieszczam list, w którym życzenia świąteczne składa Państwu pan Przemysław Foligowski, dyrektor Wydziału Oświaty.

Wielkanoc
Wielkanoc

                                                                      Szanowni Państwo

                                                                      Dyrektorzy Szkół i Placówek

                                                                      Oświatowych Miasta oznania

Szanowni Państwo!  

Zbliżają się Święta Wielkanocne, czas wiosennego odrodzenia, także naszych sił i chęci nie tylko do wykonywania codziennych obowiązków, ale też do realizowania marzeń, pasji, rozwijania zainteresowań i talentów. W związku z tym, w te szczególne, nadchodzące dni chciałbym złożyć Państwu serdeczne życzenia radości i siły płynących z istoty tych Świąt. Chciałbym, aby uśmiech i wiosenny optymizm towarzyszyły Państwu każdego dnia.

Życzę Nauczycielom, Pracownikom Szkół i Placówek Oświatowych, a także Rodzicom i Uczniom, aby czas Wielkanocy był także czasem spokoju i zadumy, by wypełniły go spotkania z najbliższymi oraz odpoczynek, który doda motywacji do podejmowania kolejnych wyzwań. Dużo słońca w życiu osobistym i zawodowym !

                                                       Z wyrazami szacunku

                                                       Przemysław Foligowski