Świąteczne,gorące, serdeczne...

A jeśli nadchodzące Święta Bożego Narodzenia będą dla wszystkich Państwa czasem spokojnym, uśmiechniętym, miłym i pełnym niepowtarzalnych wzruszeń, choćby krótkich i delikatnych- my będziemy szczęśliwi razem z Wami...

Święta, święta..
Święta, święta..

Szanowni Państwo,

mamy nadzieję, że nadchodzące, pełne świątecznej magii dni będą dla Was wszystkich szczególnie ciepłe, pełne serdeczności, wzruszających przeżyć i odpoczynku w towarzystwie najbliższych. Chcielibyśmy w związku z tym życzyć Państwu, aby ten niezwykły czas Bożego Narodzenia udało się spędzić nadzwyczaj miło, by towarzyszyły Państwu niepowtarzalne doświadczenia i refleksje, a świąteczny wypoczynek pozwolił nabrać sił, tak potrzebnych w nadchodzącym nowym roku.

Życzymy wszystkim Dyrektorom, Nauczycielom, Pracownikom, Rodzicom i Uczniom wielu udanych przedsięwzięć, wielu sukcesów i wyróżnień w roku 2018, ale przede wszystkim mnóstwa codziennych, dobrze przeżytych chwil. Chcielibyśmy, aby udało się Państwu zrealizować wszystkie marzenia, noworoczne plany i postanowienia, a w życiu zawodowym oraz prywatnym codzienne starania i konsekwentny wysiłek przekładały się na oczekiwane i dające wiele satysfakcji efekty.

Mamy nadzieję, że przyszły rok okaże się dla Państwa czasem samorealizacji, zdobywania nowych doświadczeń w atmosferze wzajemnego szacunku i wsparcia, a najbliższe dni pozwolą odetchnąć od codziennych obowiązków. Wszystkiego dobrego.

                                      Z wyrazami szacunku                                

Przemysław Foligowski                               Mariusz Wiśniewski                                                                                                       

                                                                                                            

Załączniki