Wigilijnie, gwiazdkowo, świątecznie...

Gdy rozbłyśnie jasnym blaskiem, usiądziemy do stołów z sercem pełnym ciepłych uczuć dla najbliższych. Podzielimy się tym, co mamy z tymi, których kochamy. My dzielimy się z Państwem serdecznymi życzeniami, aby nadchodzące dni były ciepłe, spokojne, świąteczne...

Wigilia
Wigilia

Szanowni Państwo,

mamy głęboką nadzieję, że najbliższe grudniowe dni, mimo chłodu za oknem, będą dla Was wszystkich dniami pełnymi ciepła, miłych świątecznych przeżyć i zwyczajnego odpoczynku w towarzystwie najbliższych. Chcielibyśmy życzyć, aby ten niezwykły czas Świąt Bożego Narodzenia udało się Państwu spędzić spokojnie i  pogodnie, by była to okazja do zadumy, ale i  radości. Niech te dni przyniosą wytchnienie od codziennych zmagań i trosk tak, by ten świąteczny czas pozwolił zebrać siły na cały  nadchodzący rok.

Życzymy wszystkim Dyrektorom, Nauczycielom, Pracownikom, Rodzicom i Uczniom nie tylko wielu udanych przedsięwzięć, sukcesów, laurów i wyróżnień w Nowym Roku 2019, ale przede wszystkim mnóstwa dobrze przeżytych chwil. Chcielibyśmy, aby udało się Państwu zrealizować wszystkie marzenia,  plany i postanowienia, aby w Państwa życiu zawodowym oraz prywatnym codzienne starania i konsekwentny wysiłek dawały satysfakcjonujące i motywujące do dalszych starań efekty.

Mamy nadzieję, że przyszły rok okaże się dla Państwa czasem samorealizacji, doskonalenia zawodowego, zdobywania nowych doświadczeń w atmosferze wzajemnego zaufania i wsparcia. A tymczasem niech magia świąt Bożego Narodzenia jest z Wami jak najdłużej.

                                                                                                  Z wyrazami szacunku    

Przemysław Foligowski                                                            Mariusz Wiśniewski                                                                          

                                                                                                                                           

Załączniki