Wszystkiego dobrego na Święta!

Nadchodzi czas Świąt Wielkanocnych. Dla wielu z Państwa to okres ważny duchowo, ale i chwile wiosenne, radosne, zapełnione spotkaniami z bliskimi. Chcielibyśmy, by ten czas upłynął Państwu pogodnie, spokojnie, jak najbardziej promiennie. A poniżej - życzenia, jak składają państwu pan Mariusz Wiśniewski, zastępca Prezydenta Poznania oraz pan Przemysław Foligowski, dyrektor Wydziału Oświaty.

Życzenia na Święta
Życzenia na Święta

Szanowni Państwo,

zbliżające się Święta Wielkanocne to czas szczególnych wzruszeń, dlatego składamy serdeczne życzenia nie tylko naszym najbliższym, ale też tym wszystkim, którzy codziennie zajmują się trudną, wymagającą umiejętności, często także wielkiego serca oraz empatii sztuką edukowania oraz wychowywania dzieci i młodzieży.
Życzymy zatem Nauczycielom, Pracownikom Szkół i Placówek Oświatowych, a także Rodzicom i Uczniom, aby czas Wielkanocy był dla Państwa czasem spokoju i zadumy, by zapełniły go  radosne spotkania z rodziną oraz odpoczynek, który doda sił i zmotywuje do podejmowania kolejnych wyzwań. Życzymy również, żeby nadchodząca wiosna wypełniła słońcem Państwa życie osobiste i zawodowe.

                                 Z wyrazami szacunku                                     

Przemysław Foligowski                            Mariusz Wiśniewski                                            

                                                                                                                                                                                                                              

       

  

Załączniki