Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 - oferta pracy dla pracownika administracyjnego

Oferta

Opis/etat/liczba godzin: woźny 0,5 etatu umowa o pracę (pierwsza na 3 mies. okres próbny), praca w godz. 14-22

Wymagania:

wykształcenie zawodowe / techniczne komunikatywność, dbałość o powierzone mienie, znajomość obsługi, konserwacji sprzętów i urządzeń, umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, sumienność, uczciwość.

Zakres obowiązków:

1. Dozorowanie budynku w czasie dyżuru, czuwanie nad bezpieczeństwem uczestników i osób przebywających na terenie placówki, 2. Troska o ład i porządek oraz należyty stan mienia placówki, 3. Dbałość o czystość placu przed budynkiem oraz wokół budynku, zamiatanie placu, w okresie zimowym odśnieżanie placu i podjazdów, 4. Pomoc przy dekoracji budynku, przygotowywanie sal / holu do imprez i spotkań w placówce, ustawianie stołów i krzeseł, 5. Codzienne dokonywanie obchodu placówki przed rozpoczęciem i na zakończenie dyżuru, 6. Egzekwowanie wpisów: w księdze wejść i wyjść osób wchodzących i wychodzących na teren placówki, rejestrze wydawania kluczy nauczycielom do poszczególnych sal i pomieszczeń oraz rejestrze komunikatów, 7. Współpraca z nauczycielami, wydawanie i pomoc w przygotowaniu sprzętu do zajęć, 8. Udzielanie informacji osobiście i telefonicznych rodzicom i uczestnikom placówki, 9. Współpraca z konserwatorem placówki, dokonywanie drobnych napraw, pomoc w montażu zakupionych sprzętów.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres

dyrektor Hanna Konieczna
Młodzieżowy Dom Kultury nr 2
61-663 Poznań, ul. Za Cytadelą 121
61 8201112
rekrutacja@mdk2.pl

Terminy

Oferta ważna od: 2018-02-02

Oferta ważna do: 2018-02-23