Przedszkole nr 184 - oferta pracy dla pracownika administracyjnego

Oferta

Opis/etat/liczba godzin: Główna księgowa: 0,5 etatu/ 20 godzin tygodniowo

Wymagania:

Kwalifikacje: wykształcenie wyższe magisterskie lub wyższe zawodowe na kierunku ekonomicznym, ekonomiczne studia podyplomowe i co najmniej 3 letni stażu pracy w księgowości budżetowej lub ukończona średnia, policealna lub pomaturalna szkoła ekonomiczna i co najmniej 6-letni staż pracy w księgowości budżetowej, Nieposzlakowana opinia; Stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na w/w stanowisku. Doświadczenie zawodowe w prowadzeniu księgowości w jednostkach oświatowych; Bardzo dobra znajomość przepisów "Ustawy o rachunkowości", "Ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych", "Ustawy o finansach publicznych", "Ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych", "Ustawy o podatku Vat", znajomość przepisów oświatowych i samorządowych, znajomość ustawy o zamówieniach publicznych, znajomość przepisów płacowych; Umiejętność obsługi bankowości elektronicznej; Biegła obsługa komputera- pakiet Office, znajomość programów księgowych: Finanse DDJ, - firmy ProgMan, aplikacja PABS; Umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku, rzetelność, sumienność, odpowiedzialność, systematyczność, umiejętność sprawnego podejmowania decyzji, kreatywność w działaniu, umiejętność pracy zespołowej, dobra organizacja pracy, dyspozycyjność, wysoka kultura osobista; Gotowość do stałego doskonalenia zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Zakres obowiązków:

1. Prowadzenie rachunkowości przedszkola zgodnie z obowiązującymi przepisami; 2. Obsługa finansowo- księgowa przedszkola - prowadzenie pełnej księgowości placówki za pomocą programu finansowo- księgowego; 3. Realizacja operacji budżetowych- księgowanie syntetyczne i analityczne wszystkich dokumentów księgowych z rozbiciem na poszczególne rozdziały, paragrafy oraz konta, dekretacja dowodów księgowych, wykonywanie przelewów; 4. Uzgadnianie księgowości analitycznej z syntetyczną w terminach i na zasadach określonych w przepisach; 5. Uzgadnianie kosztów z wydatkami w terminach i na zasadach określonych w przepisach; 6. Przestrzeganie dyscypliny finansów publicznych; 7. Sporządzanie sprawozdań statystycznych; 8. Prowadzenie gospodarki finansowej przedszkola zgodnie z obowiązującymi przepisami; 9. Prowadzenie rejestru Vat, JPK; 10. Wykonywanie dyspozycji środkami pieniężnymi; 11. Opracowanie planów finansowych przedszkola; 12. Sporządzanie obowiązujących sprawozdań budżetowych i finansowych, analiz; 13. Opracowanie przepisów wewnętrznych dotyczących prowadzenia rachunkowości; 14. Rozliczanie i nadzór gospodarki finansowej związany z żywieniem dzieci; ; 15. Należyte przechowywanie i zabezpieczenie dokumentów finansowo-księgowych przedszkola;

Zgłoszenia prosimy kierować na adres

Elżbieta Majchrzak
Przedszkole nr 184
ul. Sióstr Misjonarek 1, 61-680 Poznań
61 8252-460
p184@poznan.interklasa.pl

Terminy

Oferta ważna od: 2016-07-27

Oferta ważna do: 2016-08-12