Przedszkole nr 23 im. Krasnala Hałabały w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 4 w Poznaniu - oferta pracy dla pracownika administracyjnego

Oferta

Opis/etat/liczba godzin: 40/40

Wymagania:

Pomoc nauczyciela Wykształcenie min. średnie, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Zakres obowiązków:

Pomoc nauczycielowi w opiece nad dziećmi, w czasie spacerów i wycieczek, udział w uroczystościach dla dzieci, pomaganie w rozbieraniu i ubieraniu dzieci, utrzymywanie należytej czystości sali, zabawek i pomieszczenia przydzielonego do sprzątania, pełnienie czynności obsługowych i opiekuńczych w stosunku do wychowanków, przygotowywanie nakrycia do posiłków, nakładanie jedzenia na talerze, sprzątanie po posiłkach, karmienie dzieci słabo jedzących podczas posiłków.

Uwagi:

Praca od 2 października 2017 r., cały etat, umowa o pracę.

p23@poznan.interklasa.pl
Przedszkole nr 23 im. Krasnala Hałabały w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 4 w Poznaniu
ul. Garbary 82
618 52 46 29

Terminy

Oferta ważna od: 2017-09-18

Oferta ważna do: 2017-09-27