Spark Academy - Szkoła podstawowa i Gimnazjum (wkrótce także Liceum ogólnokształcące) - oferta pracy dla pracownika administracyjnego

Oferta

Opis/etat/liczba godzin: RECEPCJONISTA / TKA. Etat 40 h. Umowa o pracę lub umowa zlecenie

Wymagania:

Co będzie leżało w zakresie Twoich obowiązków: - dbanie o wizerunek szkoły - kontakt z pracownikami szkoły i bieżące przekazywanie informacji - kontrola nad wyjściami uczniów, odbieraniem uczniów przez rodziców i inne osoby - obsługa telefonu szkoły - dbałość o porządek dokumentów - rozwiązywanie bieżących spraw uczniów i rodziców - pomoc w zakresie organizowanych zajęć dodatkowych - zamieszczanie treści na stronie facebook szkoły - wykonywanie zdjęć szkolnych - pomoc przy rekrutacji uczniów PO CZYM POZNASZ, ŻE JESTEŚ OSOBĄ, KTÓREJ POSZUKUJEMY? Dobrze się z Tobą współpracuje: - dobrze się czujesz będąc członkiem zespołu, dzieląc się wiedzą, - komunikujesz swoje potrzeby nie oceniając i nie naruszając praw innych, - wykazujesz samodzielność w działaniu i przejmujesz inicjatywę, - wywiązujesz się z przyjętych zobowiązań, - bliska jest Ci misja i wartości Spark Academy, - umiesz budować relacje zarówno z dziećmi jak i dorosłymi, - masz poczucie estetyki, - w Twoich działaniach jest widoczny zapał, - dostrzegasz swoje ograniczenia i potrafisz je przekraczać, - chętnie podejmujesz wyzwania a zmiany traktujesz jako stały element rozwoju. Mile widziane wykształcenie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:

Poza wynagrodzeniem odpowiadającym kwalifikacjom kandydata oferujemy: - możliwość rozwoju kompetencji w zakresie różnych systemów stosowanych w edukacji, w tym udział w odpowiednich szkoleniach. - pracę w ciekawym środowisku, w którym dużo się dzieje.

Uwagi:

Poznaj ofertę i wymagania: http://spark.edu.pl/praca/

Zgłoszenia prosimy kierować na adres

Kurt Montgomery - Dyrektor Spark Academy
Spark Academy - Szkoła podstawowa i Gimnazjum (wkrótce także Liceum ogólnokształcące)
60-476 Poznań, Druskienicka 6
737485765
praca@spark.edu.pl

Terminy

Oferta ważna od: 2017-09-25

Oferta ważna do: 2017-10-08