Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi - oferta pracy dla pracownika administracyjnego

Oferta

Opis/etat/liczba godzin: Umowa o pracę na zastępstwo / sekretarz szkoły / 3/4 etatu

Wymagania:

Wykształcenie średnie, doświadczenie zawodowe 5 lat na stanowisku sekretarza szkoły lub podobnym. Znajomość programów informatycznych PABS, SIO , PROGMAN

Zakres obowiązków:

Prowadzenie sekretariatu i bieżących spraw placówki. Redagowanie korespondencji, udzielanie informacji na temat oferty placówki. Prowadzenie ewidencji uczestników w systemie PABS, SIO Współpraca z rodzicami uczestników, radą rodziców, samorządem uczestników itp. Współpraca z organem prowadzącym, placówkami oświatowymi i instytucjami kultury. Właściwa organizacja pracy zapewniająca należyte i terminowe wykonywanie zadań., wykonywanie innych prac wynikających z potrzeb szkoły zleconych przez dyrektora. Niekaralność, posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych,bardzo dobra znajomość urządzeń biurowych i obsługi komputera (pakiet MS Office, poczta elektroniczna, Internet). Znajomość podstaw z zakresu działalności jednostek samorządu terytorialnego i prawa oświatowego. Prosimy o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (t.j. Dz. U. z 2015 r poz. 2135 ze zm.).

Zgłoszenia prosimy kierować na adres

61 8791 441
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi
os. Jagiellońskie 128
618791441
sekretariat@sp2poznan.pl

Terminy

Oferta ważna od: 2019-04-04

Oferta ważna do: 2019-04-30