Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Szamotułach - oferta pracy dla pracownika administracyjnego

Oferta

Opis/etat/liczba godzin: Pomoc kuchenna- umowa o pracę, wymiar: cały etat

Wymagania:

obywatelstwo polskie; posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz publicznych; stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na proponowanym stanowisku; dyspozycyjność; wykształcenie co najmniej zawodowe; odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie i samodzielność; dokładność; umiejętność pracy w zespole.

Zakres obowiązków:

pomoc kucharzowi w przygotowaniu posiłków dla dzieci;pomoc przy wydawaniu posiłków o wyznaczonych godzinach; utrzymywanie w czystości pomieszczeń kuchennych, sprzętu oraz naczyń; dbanie o powierzony sprzęt kuchenny; przestrzeganie przepisów bhp, ppoż., regulaminu pracy oraz przepisów związanych z żywieniem zbiorowym dzieci i młodzieży; wykonywanie innych czynności zleconych przez bezpośredniego przełożonego; wykonywanie czynności zleconych przez dyrektora szkoły wynikających z organizacji pracy.

Uwagi:

Dokumenty należy składać do dnia 9 października 2015 r. godzina 15.30 w sekretariacie szkoły. Szczegóły oferty znajdują się na stronie: www.sp3szamotuly.szkolnybip.pl

Zgłoszenia prosimy kierować na adres

Krystyna Tecław- Dziubek- dyrektor szkoły
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Szamotułach
ul. Szczuczyńska 5, 64-500 Szamotuły
612921754
sp3_szam@o2.pl

Terminy

Oferta ważna od: 2015-09-28

Oferta ważna do: 2015-10-09