Szkoła Podstawowa nr 54 - oferta pracy dla pracownika administracyjnego

Opis/etat/liczba godzin: 1/2 etatu - 20 godzin (umowa na zastępstwo)

Wymagania:

Wykształcenie średnie lub wyższe.Obsługa komputera.Znajomość procedur niezbędnych do wykonywania pracy na tym stanowisku.Osoba,która posiada doświadczenie w pracy w szkole ze znajmością programów : dotyczących rekrutacji uczniów, wprowadzanie do systemu SIO, PABS

Zakres obowiązków:

1.Prowadzenie sekretariatu szkoły zg z obowiązującą instrukcją kancelaryjną. 2. Obsługa komputera w zakresie programów SIO, PABS, rekrutacja uczniów. 3.Ściąganie informacji z internetu,interklasy, WO,KO,MEN dotyczącą zajmowanego stanowiska i przesyłanie nauczycielom i dyrektorowi. 4.Obsługa rozmów telefonicznych. 5.Prowadzenie dokumentacji uczniów w tym: prowadzenie bazy danych przyjętych uczniów do szkoły elektronicznie i w formie papierowej,prowadzenie księgi ewidencji dzieci w wieku szkolnym,prowadzenie księgi uczniów i bieżące informowanie o realizacji obowiązku szkolnego,wydawanie i ewidencjonowanie legitymacji szkolnych oraz zaświadczeń dla uczniów,wystawianie duplikatów świadectw szkolnych na podstawie dokumentacji ucznia,wystawianie uczniom zaświadczeń o wypełnianiu obowiązku szkolnego.Przechowywanie i zabezpieczenie arkuszy ocen uczniów.Zakładanie księgi arkuszy ocen. Prowadzenie dokumentacji dotyczącej : rekrutacji uczniów do szkoły,wprowadzanie do systemu SIO,PABS Prowadzenie dokumentacji dot.ochrony danych osobowych uczniów szkoły.Prowadzenie gospodarki formularzami,drukami oraz giloszami szkolnym.Zabezpieczenie pieczęci szkolnych.Organizacja przyjmowania,rozpatrywania i załatwiania skarg i wniosków.Zastępowanie w razie nieobecności sekretarza.Wykonywanie innych czynności zleconych przez dyrektora.

502737080
Szkoła Podstawowa nr 54
ul Małoszyńska 38 60-176 Poznań
502737080
dyrekcja@sp54.poznan.pl

Terminy

Oferta ważna od: 2016-07-28

Oferta ważna do: 2016-08-10