Zespół Szkół Mechanicznych im. Komisji Edukacji Narodowej - oferta pracy dla pracownika administracyjnego

Opis/etat/liczba godzin: Referent ds. obsługi sekretariatu. 1/1 etat umowa na zastępstwo.

Wymagania:

wykształcenie minimum średnie. Doświadczenie w pracy na stanowisku sekretarki lub innej pracy biurowej.Biegła obsługa komputera. Umiejętność pracy w zespole.

Zakres obowiązków:

- Prowadzenie sekretariatu dyrektora. - Rejestrowanie pism przychodzących i wychodzących zgodnie z instrukcją kancelaryjną. - Przekazywanie korespondencji odpowiednim pracownikom lub wpisanie w akta sekretariatu zgodnie z instrukcją kancelaryjną. - Ewidencja czasu pracy pracowników. - Prowadzenie kalendarza spotkań Dyrektora. - Łączenie rozmów telefonicznych. - Prowadzenie rejestru korespondencji przychodzącej i wychodzącej.Terminowy obieg korespondencji. - Wysyłanie korespondencji oraz systematyczne odbieranie i zawożenie do Urzędu Miasta oraz Kuratorium i innych instytucji. - wysyłanie faxów, obsługa poczty elektronicznej oraz systematyczne przeglądanie stron internetowych : Wydziału Oświaty Urzędu Miasta Poznania, Kuratorium Oświaty i drukowanie ważnych informacji i komunikatów, - Prowadzenie ewidencji komunikatów i zarządzeń Dyrektora. - Przygotowanie i obsługa gabinetu podczas spotkań i zebrań organizowanych przez Dyrektora. - Prowadzenie ewidencji wypożyczanego sprzętu szkolnego, - Organizowanie inwentur zdawczo - odbiorczych przy zmianie pracowników, odpowiedzialnych materialnie i sporządzanie protokołów - Bieżąca kontrola książeczek zdrowia dla celów sanitarnych i sporządzanie wykazów. - Pisanie pism na polecenie Dyrektora. - wykonywanie innych poleceń Dyrekcji.

Wymaganie dokumenty: - CV i list motywacyjny. Należy złożyć osobiście, pocztą na adres Zespołu Szkół Mechanicznych im Komisji Edukacji Narodowej ul. Świerkowa 8, 61-472 Poznań lub pocztą elektroniczną na adres: zsm@poznan.interklasa.pl

Zespół Szkół Mechanicznych im. Komisji Edukacji Narodowej
ul. Świerkowa 8, 61-472 Poznań
61 832 19 49
zsm@poznan.interklasa.pl

Terminy

Oferta ważna od: 2018-02-13

Oferta ważna do: 2018-02-21